PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807246}
6,4 5 050
ocen
6,4 10 1 5050
Dirty John
powrót do forum serialu Dirty John

Ten serial ma momenty wybitne, gdy widz nie odrywa wzroku od ekranu, ale i momenty tragiczne, gdy myślisz sobie: cholera, to na pewno ten sam serial, co przed chwilą? Zgadzam się z jednym z przedmówców, że zachowanie głównej bohaterki niekiedy bardzo irytujące. Tego jednak nie oceniam, bo może twórcy starali się odwzorować rzeczywistość. Serial można było zrealizować w jednym, może dwóch odcinkach mniej. Było takich trochę scen na siłę, ,,przeciągaczy", stąd te słabsze momenty. I za tę nierówność muszę odjąć punkty, ale muszę przyznać, że "Dirty John" był i tak naprawdę porywający.

Cinema2009

zgadzam się w całej rozciągłości. jednak coś porywa widza i chciałem się dowiedzieć (mimo tych wypełniaczy) co będzie dalej

ocenił(a) serial na 4
Cinema2009

Historia, nawet nawet ale aktorsko - kompletne drewna, aż ciężko się to oglądało.

ocenił(a) serial na 7
Cinema2009

Zgadzam się, muszę odnaleźć dokument bo nie mogę uwierzyć że Ta kobieta była aż tak naiwna

florczake

Jestem właśnie w trakcie oglądania i aż się wierzyć nie chce w tą naiwność... I nieudolność służb. Żeby zwykli ludzie musieli się bać kogoś takiego to chore

edyska92

Drugi sezon jest ciekawszy

ocenił(a) serial na 7
Monika_Rymuza

Nie ma nic wspólnego z pierwszym, tak jak twój komentarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones