serialOglądaj odcinki według kolejności. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
tak dennej historii dawno nie widzialem, 5-10 latkom spodoba sie ta historia bo "fajne" teskty mowia, ale jak mlodzierz/dorosly na to spojrzy to az oczy bola, jedyny plus tej serii to w miare nowatorska kreska; cala reszta ... zmusilem sie do obejrzenie 5 odc i zaluje;
Nudne, bez polotu, za dużo bohaterów i koniec całkowicie nie jasny. Tak najlepiej opisać to anime, bardzo duży chaos, chciano mieć za dużo wątków i jest mętlik. Zapraszam na https://okonapopkulture.blogspot.com/