PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563119}
2,5 16 799
ocen
2,5 10 1 16799
2,7 3
oceny krytyków
Dlaczego ja
powrót do forum serialu Dlaczego ja?

W każdym odcinku tego serialu jest pokazana jakaś patologia, przez co ludzie uważają to za normalne zachowanie. Powinni ściągnąć ten serial z anteny, bo zamiast uczyć ludzi
rozwiązywania problemów (możliwe założenia reżysera)- działa ogłupiająco. Ludzie nie powinni czegoś takiego oglądać! I jedna z bardziej irytujących rzeczy w tym serialu - "aktorzy" ,
którzy DRĄ MOR..... ! Nie do zniesienia dla normalnego człowieka! A przy okazji AKTORÓW - na castingi przychodzi chyba najniższa warstwa społeczna. Wygląd i sposób mówienia jest
odrażający, a młode aktork...i - dziewczyny z zawodówki, które chcą się pokazać na ekranie. PROŚBA DO WSZYSTKICH: im mniej osób ogląda, tym szybciej serial zostanie ściągnięty z
anteny, więc jeśli jesteś osobą, która nie ogląda takich rzeczy, ale widzisz, że leci w TV (bo sobie leci) PRZEŁĄCZ!

buszmen767

Przynajmniej serial bardziej realny niż te wszystkie "Rodzinki.pl" i "Ja to mam szczęście". Rolą telewizji jest też pokazywać negatywne strony życia.

ocenił(a) serial na 1
DonDominik

Rozumem ja też nie lubię tych poprawnych rodzinek.pl itd., ale to nie oznacza że do roli menela muszą dać menela.

toboliks

Muszę przyznać ci rację. Za dużo w tym programie patologii. Realizm jest dobry, ale nie możemy dwa razy dziennie na polsacie oglądać takiego czegoś. Rzeczywiście trochę przegieli w stronę odwrotną niż telewizja publiczna.

buszmen767

Piszesz bzdury. Za udział w serialu dostaje się pieniądze. Może ktoś chce zarobić? Ale ty zaraz musisz obrażać innych. Co za ignorancja! A jak serial ci się nie podoba, to nie oglądaj. Piszesz, że serial działa ogłupiająco. To może od razu zakazać wszystkich filmów, gdzie przedstawione jest morderstwo, bo widzowie zaczną zabijać? Osobiście znam kilka osób chorych, które są przykute w domu do łóżka i oglądają program dla zabicia czasu. Ja sama oglądałam program parę razy i uśmiałam się z rodziną. Nie jestem fanką, ale przynajmniej nie patrzę na nikogo z góry. Ile gustów, tyle ludzi. Za gusty nie powinno się nikogo obrażać.

ocenił(a) serial na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones