PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587948}

Do dzwonka

4,3 2 104
oceny
4,3 10 1 2104
Do dzwonka
powrót do forum serialu Do dzwonka

Tragedia

ocenił(a) serial na 3

Według mnie ten serial to nic śmiesznego, a te dzieciaki kompletnie nie umieją grać ani śpiewać.
A ta cała Beatka jest najgorsza ze wszystkich, sama nie wiem czemu mi tak gra na nerwach. A
sam serial jest kopią "Gdy zadzwoni dzwonek (USA)".
Jedyną osobą która mnie mało denerwuje jest Domi. Ona przynajmniej umie jakoś grać i jest ładna.

Tedoe

A mnie wszyscy denerwują. Totalnie, bez wyjątku. Łącznie z Domi, chociaż fakt faktem, grająca ją Agnieszka Doczyńska z tej bady antytalentów jako jedyna się jakoś sprawdza w roli aktorki, chociaż i tak jej oceniać nie będę, bo rola Domi to jest jej na chwilę obecną, a po ujrzeniu jej w zaledwie jednej roli nie mam jak jej ocenić. Zgodzę się z tobą, że ta cała Beatka jest strasznie wkurzająca. Ten jej głos jest jak pisk kredy na tablicy, śpiewać też nie potrafi, nie jest też nawet ładna ( no cóż, nie każdy rodzi się ładny ale niestety taka prawda ). Gra aktorska na poziomie zerowym. Kiepskie i tanie żarty, w ogóle nie śmieszne, fabuła żałosna, od razu widać że polskiej produkcji. Zatem już więcej nie przeciągając, masz rację. Aż przykro patrzeć na to wszystko. A "Do dzwonka cafe"- jeszcze gorszy szmir. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones