PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815674}

Dochodzenie

Efterforskningen
6,9 1 037
ocen
6,9 10 1 1037
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Za jednym z portali: "Søren Malling (Forbrydelsen) zagra główną rolę-prowadzącego dochodzenie w sprawie śmierci dziennikarki-Jensa Møllera. Pilou Asbæk (Borgen) wcieli się w rolę prokuratora Jakoba Buch-Jepsena. W obsadzie występują także: Laura Christensen, Charlotte Munck, Henrik Birch, Hans Henrik Clemensen, Dulfi Al-Jabouri i Anders Juul. Showrunnerem serialu jest Tobias Lindholm (Mindhunter)."

pogodno_2

Premiera planowana jest na jesień 2020 roku.

pogodno_2

W Szwecji startuje 28 września.

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

Już po ostatnim odcinku. Ciekawe czy ktoś zrobi napisy :)

kamil607

Oczywiście-w jakimś 2036 roku ;)

pogodno_2

Napisy do wszystkich odcinków są już dostępne

XAragami1

Gdzieś konkretnie?

pogodno_2

na napisy 24

XAragami1

szukaj pod angielskim tytułem "The Investigation, podałabym linka, ale filmweb nie pozwala :/

XAragami1

Jasne-wielkie dzięki!

pogodno_2

Gdzie udało wam się to obejrzeć??? :|

Whiskerss

Pytaj mojego Interlokutora-ja zasilam frakcję czekających ze ślinotokiem ;)

pogodno_2

Ech, a chciałam obejrzeć dzisiaj. No, ale znalazłam Kaikki synnit (1 sezon)z angielskimi napisami, mogę podać link. Jeśli nie widziałeś.

Whiskerss

Nie widziałam-też czekam-niestety, ale potrzebuję polskiego tłumaczenia. Ale dziękuję bardzo ;)

pogodno_2

To był ciężki sezon, który śmiało określiłabym dramatem obyczajowym z wątkiem kryminalnym. Za chwilę 2ójka, zobaczę z ciekawości, pozdrawiam : )

Whiskerss

Zobacz też w imieniu mojej ciekawości-ja dla ukojenia bólu zabrałam się po raz enty za "Most nad Sundem"-zawsze mi rekompensuje wszystko ;)

Whiskerss

Serial ma swoją amerykańską premierę 1 lutego w HBO, więc może przez morza i lądy trafi też do naszego HBO ;)

pogodno_2

O, ciekawe. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 5
pogodno_2

Dźwięk nadchodzącego połączenia detektywa jest tak irytujący, że wybija mnie z serialu

454baska

Tak, coś jest na rzeczy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones