6,6 20 602
oceny
6,6 10 20602
1 055
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"type":"film","id":93754,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Dr.+Quinn%2C+Medicine+Woman-1993-93754/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Doktor Quinn
  • użytkownik usunięty

Ostatni odcinek był cudowny. Taki wspaniały ślub. Colleen w tej sukni wyglądała pięknie. No i oczywiście nasz kochany Andrew prezentował sie uroczo :) Nagrałam sobie ten odcinek.
    A jak Wam podobał się ostatni odcinek tego świetnego serialu?

• użytkownik usunięty

Też uważam, że dzisiejszy odcinek był super.

• Aneta_23 ocenił(a) ten serial na: 10

Tak zdecydowanie jeden z lepszych tylko szkoda że ostatni :( zostaje nam jedynie film ;] ...

• Ank ocenił(a) ten serial na: 10

Zgadzam się zdecydowanie rewelacyjny. Wielka szkoda, że to juz koniec ale muszę stwierdzic, że jest to jedna z niewielu dobych końcówek serialu. Nie czuć niedosytu.

• emi635 ocenił(a) ten serial na: 10

Macie racje mój ulubieniec wyglądał cudnie.odcinek fajny choć uwazam ze mogli zrobic z niego dwa odcinki wszystko tak szybko załatwiali całą ceremonie jedzenie no dla mnie az za szybko.Ale trzeba dodac ze szczesliwie zakonczył sie watek Grace i Roberta E

• emi635 Nie mogłam oglądać ostatniego odcinka:(Wiem,że już sporo czasu minęło ale czy mógłby mi ktoś krótko streścić co się działo?

• Ank ocenił(a) ten serial na: 10

_malena_ Wejdź na http://www.seriale.pl/news/opisy/dokto30.htm tam masz streszczenie.

• MarinaSamira ocenił(a) ten serial na: 10

emi635 Cudna scena jak wszyscy zatańczyli!