PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94335}

Dragon Ball GT

7,6 31 260
ocen
7,6 10 1 31260
Dragon Ball GT
powrót do forum serialu Dragon Ball GT
użytkownik usunięty
nillvo

Ja poprosiłbym o to by sie przenieść w świat DB , i tam żyć .Co do nowej serii DB wychodzi dragon ball super .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nillvo

I co żeś narobił? Stworzyłeś dragon ball Super XD

A ja bym poprosił o prawdziwą walkę goku vs Superman vs One punch man vs Naruto i Madara(żeby nikt nie mówił, że oni by wygrali) w wielkim niezniszczalnym oktagonie.

użytkownik usunięty
czuczul

Przeszkadza ci powstanie dragon ball super ? Jak ci przeszkadza , nie musisz oglądać . Mi seria dragon ball super podoba sie .

Oj wyluzuj, to był żart.

użytkownik usunięty
czuczul

według mnie mało śmieszny ten żart

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nillvo

Ja bym poprosił o wymazanie wszystkich prawdziwych fanów, co kanon traktują jak biblię :)

ocenił(a) serial na 3
lipa_na_filmwebie

A co w tym złego widzisz ? . Ja poprosiłbym o to by sie przenieść w świat DB , i tam żyć .

ocenił(a) serial na 5
Gokussb

Długo byś nie pożył, bo byś został zwykłym człowiekiem xD JA bym był najpotężniejszym saiyanem (bo w realu jestem samcem alpha, a ty maksymalnie beta, ale pewnie gamma). Komórczak by cie wessał ogonem, albo Boo zjadł po zamienieniu w czekoladę. Więc uważaj czego sobie życzysz, bo może się spełnić.

ocenił(a) serial na 3
celebes

''Długo byś nie pożył, bo byś został zwykłym człowiekiem xD ''
Skąd ci to do głowy przyszło ? Ja bym był sayianinem jak Goku

ocenił(a) serial na 5
Gokussb

Nie, bo byś był podobnej klasy osobnikiem co tutaj na ziemi, więc byś był pewnie babą starą w wiosce w świecie DB.

ocenił(a) serial na 3
celebes

Na nie miłe żarty ci sie zebrało żegnam

celebes

ewentualnie Mr. Satanem

ocenił(a) serial na 5
nillvo

Nie, bo mimo wszystko Mr. Satan miał duży wkład w wygraną przeciwko Boo.

ocenił(a) serial na 2
nillvo

Żeby GT przestało istnieć.

ocenił(a) serial na 3
KanzentaiSeru

ja tak samo

ocenił(a) serial na 3
nillvo

Fajnie by było w świat db sie przenieść i tam żyć . Tylko chciałbym być sayianinem jak Goku , a nie zwykłym człowiekiem

nillvo

Też bym chciał przenieść sie w świat DB i tam żyć

Mishoor

I tak żyjesz już swoim odrealnionym świecie ;)

ocenił(a) serial na 3
buterfly

Nie przesadzaj . Mishoor chciałby bardzo by świat DB byłby prawdą ,i ja tak samo . I nie ma czegoś takiego jak odrealnionym świecie ;)

PrinceArthas

??? - Nie jest to normalne że chcesz żyć w fikcyjnym świecie ;)

ocenił(a) serial na 3
buterfly

Zależy dla kogo nie jest to normalne, ja akurat w tym nic złego nie widze . Dopiero tak by była prawdziwa normalność ,szkoda tylko że w Polsce aż tak sie roi od takiego toku myślenia jak twój.

PrinceArthas

??- Aha i serio mam cie tratować poważnie?? ;) - Wcale nie dziwi mnie że takie myślenie jak moje jest popularne, bo to nie jest już tok myślenia fana a fanatyka ;).

ocenił(a) serial na 3
buterfly

''Aha i serio mam cie tratować poważnie?? ;) ''
To już zależy tylko i wyłącznie od ciebie .I na nikim nie polegaj

'' Wcale nie dziwi mnie że takie myślenie jak moje jest popularne ''
Nie zrozum mnie zle ale taki tok myślenia jak twój ,nie jest normalny . Przez to Polska jest zacofana ..

'' bo to nie jest już tok myślenia fana a fanatyka ;).''
Nigdy nie byłeś fanem dragon balla , zaczołeś przygode od dbs i ujrzałeś pare odcinków .. ,i wypowiadasz sie jakbyś sie znał w temacie .

Nie zdziw sie tylko że ci dalej jak nie odpisze,bo mam narazie te nieszczesny limity wypowiedzi .

PrinceArthas

Całe szczęście że zależy ;)

Akurat Polska staje się zacofana przez takie myślenie jak twoje ;) - Rozumiem że można być fanem danego anime, ja też jestem od dzieciaka fanem ''Yu Gi Oh'' - Gdy byłem jeszcze dzieciakiem zbierałem nawet karty, do dzisiaj mam duży sentyment i chętnie wracam do tego anime.

Jednak nigdy nie chciałem zamieszkać w tym przestawionym świecie, gdyż właśnie uważam to już za odrealnienie i popadanie w fanatyzm.

I powtórzę jeszcze raz żeby w końcu to do ciebie do tarło, oglądałem wszystkie odcinki DBS :)

ocenił(a) serial na 3
buterfly

''Akurat Polska staje się zacofana przez takie myślenie jak twoje ;) - ''

Jak już twierdzisz że myślenie jak moje ,powoduje zacofanie Polski to podaj racjonalne powody .

''I powtórzę jeszcze raz żeby w końcu to do ciebie do tarło, oglądałem wszystkie odcinki DBS :) ''
Skoro tak to wyjaw prosze ,co myślisz o odcinkach gdzie Goten i Trunks wybrali sie na wycieczke w kosmos . Jak dla mnie to było ciekawe bo grali małą role, ale nie znaczącą jak ich opiekunowie .

Goku i tak sie kapnął że Monaka był słabeuszem ,bo sie sie jamsza wygadał . Jakby nie to to nie byłby temu świadomy ..

Dalej jutro ci odpisze bo mam limit wypowiedzi ..

PrinceArthas

Już podałem powód :) - Nie uważam że zamieszkanie na świecie którego nigdy nie będzie, za normalne myślenia fana :)

Goken i Trunks uważam że są zbyteczni w DBS ;)

buterfly

*Goten

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones