PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 312
ocen
8,5 10 1 82312
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

Ja mam cała mange Dragon balla wszystkie 42 tomy wydane przez jpf .Tyle że manga zawiera tylko serie Dragon Ball i Dragon Ball Z .Jako gadżet mam budzik songoku który wygrywa jedna z melodii anime ,no i jakieś pozostałości z kart z chio chips z walkami postaci z anime .Szkoda że nie mam jakiś figurek z postaciami ale mange do tej pory czytam co jakiś czas .Budzik ma już z 20 lat ale nadal mnie budzi chociaż był kupywany gdzieś w 2002 roku .No do niektórych serii ma się wielki sentyment chociaż ma się już swoje lata .Te karty z chio to do tej pory trzymam jak skarb wielki w końcu to część mojego życia xd Szkoda tylko że nie powstała manga Dragon Ball Gt bo serial był krótki mogli zrobić góra 4-5 tomów i by była mini seria .Ta manga to dla mnie jak skarb który zawsze czytam od nowa do spania nawet .
Na pewno jest wielu fanów którzy to anime kochają tak że mają jakieś gadżety z nim związane .

ocenił(a) serial na 8

Tylko bluzkę z Vegetą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones