PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500520}

Droga do Indii

Caminho das Índias
7,9 139
ocen
7,9 10 1 139
Droga do Indii
powrót do forum serialu Droga do Indii

reżyserka stworzyła mistrzowską telenowelę i zniszczyła zakończenie

dona.marie

śmiem nie zgodzić się z tą opinią w moim przekonaniu zakończenie tej telenoweli było przemyślane i wyszło naprawdę fajnie;D pzdr.

lotka120

a jak się skończyła? jestem dopiero w połowie ale chciałabym już teraz wiedzieć ;p

niunia

Z tego co pamiętam to Ivone będzie próbowała przekonać pracownika więzienia aby pomógł jej wydostać się na trochę z aresztu ponieważ chciałaby zobaczyć mamę. Raul poprosi o przebaczenie Silvie, Ravi dowie się od Camilli, że zostanie ojcem bliźniąt, Tarso ożeni się z Tonią. Raj odnajdzie Mayę, wyznają sobie miłość po czym razem wrócą do domu jego rodziców. Tymczasem Bahuan będzie z Shivani. To tak skrótowo:D pzdr.

lotka120

a czy Raj w końcu się dowie, że ma dziecko z Dudą? jakoś nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji :)

ocenił(a) serial na 8
dona.marie

Ty mówisz o tym zakończeniu na Zone Romantica? To nie masz racji, bo to nie jest zakończenie. Powstało 210 odcinków, ale w Polsce na eksport jest tylko 160. Ale dobrze, że się tak skończy. To jest film sympatyczny i optymistyczny, już się bałam, że Raoul faktycznie zginie w tym wypadku. Ale... Uff.

ocenił(a) serial na 8
littlelotte52996

Nie Raoul, tylko Raj. Sorry:)

littlelotte52996

a wie ktoś gdzie mogę znaleźć ten odcinek 160?

littlelotte52996

Polskie zakończenie nie jest optymistyczne .Raj wychowuje nie swoje dziecko, własnego się nie doczekał a Bahuan z Shivanii . Nie pamiętam co stało się z Dudą, ale to zakończenie mnie załamało

littlelotte52996

Z tego co sie orientuję zakończenie jest podobne. Pewne sceny zostały jednak wycięte z serialu

ocenił(a) serial na 8
dona.marie

No tak, to może być wytłumaczenie, czemu jest ta różnica w odcinkach.
A jak miał się serial zakończyć? Raj umiera, Bahuan ni z gruchy ni z pietruchy przypomina sobie o Mayi, zostawia zakochaną w nim Shivani, rodzina Raja załamana? A może Maya zostaje w domu wdów i do końca życia pokutuje za to, że zakochana popełniła głupotę i przespała się z niewłaściwym człowiekiem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones