PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 442
oceny
6,9 10 1 11442
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

No mercy

ocenił(a) serial na 4

Popluczyny po amerykanskich filmach.Kiepski banalny scenariusz, streotypowe przewidywalne postacie, odrealnione realia ,zaledwie poprawna gra aktorska ale czy to dziwi? Czy to jest przepis na sukces? A i do " Przepisu na zycie" stad daleko.Oj, daleeeeeko.

ocenił(a) serial na 3
pekoe

najlepiej pierwszy odcinek podsumowuje to co zrobili z przedstawioną historią w odcinku nr 2. A mianowicie w 1:30 sek streścili wszystkie wydarzenia i prawdę powiedziawszy... wystarczyło tylko to puścić zamiast tego pilota i zajmowania czasu niepotrzebnymi scenami i to w dodatku niezbyt dobrymi.

ocenił(a) serial na 7
Sitka89

Moim zdaniem odcinek pierwszy wypadł zdecydowanie lepiej niż odcinek drugi. Pierwszy odcinek nawet mnie zaciekawił i liczyłam na rozwinięcie kilku wątków. Niestety, tempo akcji wcale nie przyspieszyło, a historia ani trochę nie posunęła się do przodu. W gruncie rzeczy nic ciekawego się nie wydarzyło. Można streścić ten odcinek w kilku słowach - Monika zaczyna pracę w szpitalu i w dalszym jest ciągu załamana...

ocenił(a) serial na 4
malami132

Zgadzam się z Tobą. Pierwszy odcinek był nawet obiecujący ale dosłownie w dalszych odcinkach nic ciekawego się nie dzieje. Wręcz nuda. Ja nie mam wrażenia że jak się kończy odcinek to nie mogę się doczekać następnego.

ocenił(a) serial na 4
pekoe

Odrealnione realia?

pekoe

Sztuczne, jak sztuczne zęby, włosy i rzęsy współczesnych polskich aktorek.

pekoe

Przepis na zycie tez był akurat kiczowaty i miał "odrealnione realia". Cokolwiek to znaczy.

ocenił(a) serial na 3
milenasy

I beznadziejnych głównych bohaterów - tak mdłych, że mogłoby ich nie być.
Tylko, że wśród tych wad to Przepis na życie miał dwóch wybitnych aktorów - Ostaszewską i Adamczyka, którzy zagrali swoje role koncertowo. Były tak przerysowane, że aż śmieszne. Kradli całe przedstawienie. Potem grupka Aktorów, którzy grali starszych przyjaciół - cudowni, znakomici. Oczywiście, że Przepis im dłużej trwał, tym powstawały gorsze sezony - jasne. Ale... na kilku postaciach zbudowali swoją powiedzmy dobrą opinię i miłe wspomnienia.
A tutaj? Póki co szału nie ma. Chyba, że Pani Tkacz - znakomita :)

ocenił(a) serial na 7
Sitka89

Tu się pragnę nie zgodzić, ponieważ dla mnie im PnŻ trwał dłużej tym postać Beaty/Andrzeja stawała się co raz lepsza, także gdyby akcja skończyłaby się na dwóch sezonach to byłoby ... smutno. :(

ocenił(a) serial na 7
milenasy

PnŻ odrealniony? Hahaha. To żem się uśmiał. :D
Okej, było parę momentów, ale to są jakieś błahostki.

ocenił(a) serial na 7
Ertix_Poke

Odrealniony tak jak wszystkie inne polskie seriale. Anka iwecznie latająca po mieście, dzieci sampas, knajpa się sama kręciła, pokolenie starszych uwijajace się przy klientach jako kelnerzy. Można wymieniac dalej. Mnie się Druga szansa podoba i z chęcią oglądalam każdy odcinek i tez daleko tu do realiów.

ocenił(a) serial na 7
magnes_6

PnŻ odrealniony? Może w pewnych kwestiach, ale na pewno nie w tych które wymieniłaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones