PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 442
oceny
6,9 10 1 11442
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Co myślicie o piosence "Kaktus"(Wykonanej przez Bovskę). O gustach się nie dyskutuje podobno. Ja jednak zaryzykuje....

Irytuje mnie taka muzyka. Co gorsze z odcinka na odcinek jest jej więcej i więcej. Koszmar. Niektóre sceny wręcz krwawią okaleczone tą muzyką. W sumie tak... To nie muzyka irytuje tylko głos laski. Tony niskie spoko ale połączone z piskiem?! Wręcz przeplatające się wzajemnie powodują, że powstrzymuje się by nie krzyknąć. Najprawdopodobniej nie znam się na dzisiejszych trendach muzycznych. Dotarłem nawet do informacji, że piosenka "Kaktus" jest pretendentem do hitu roku 2016 (http://jastrzabpost.pl/newsy/piosenka-z-serialu-druga-szansa-kim-jest-bovska_26 4897.html). Nie będę się sprzeczał. Nie jestem krytykiem muzycznym. Nie stanowię trendów. najzwyczajniej w świecie dostaję szału gdy słucham dziewczyny.

ernestfox

A mnie się podoba. Jest owszem specyficzna, ale akurat tutaj pasuje jak dla mnie. Przynajmniej nie ma tych samych piosenek co w emce czy w Na Wspólnej.

ocenił(a) serial na 3
ernestfox

Piosenka bardzo wpadająca w ucho, od razu się ją zapamiętuje. Tekst jest dość dziwny jakby się wsłuchać ale nie jest najgorszy, współgra ze sobą.Wykonanie piosenki mi się podoba, nie kojarze tych pisków :P

ernestfox

Mam to samo, chociaż akurat tę muzykę znoszę o niebo lepiej niż dokonania zespołu The Dumplings czy Darii Zawiałow. Nie znajduję nic wartościowego w tych nowych trendach, teksty przeciętne lub słabe a wokal zbyt irytujący by być tylko rozrywką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones