PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 442
oceny
6,9 10 1 11442
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Lubię ten serial, ale rola Moniki jest tak wyolbrzymiona, że zastanawiam się czasami, jak ludzkość sobie radziła bez Moniki Boreckiej? Kompletny brak zaradności, Monika jest zawsze we właściwym miejscu o właściwym czasie, zna osoby, które akurat sa potrzebne komus innemu... Mam wrażenie, że bez Moniki 3/4 bohaterów wyginęłaby jak dinozaury...

vicodinka20

Hahaha ale w sumie dobrze jest zobaczyć w końcu główną bohaterkę, która nie wkur***, tak jak np. Elka singielka :P

ocenił(a) serial na 7
robipati

dokładnie! ile mozna patrzeć na te przepychanki? normalny człowiek to by wziął telefon, zadzwonił i wszystko sobie wyjaśnił, a ci, tzn Elka z Tomaszem jak nie z tej epoki. Gdyby nie inne wątki, choćby Sławy i Olgierda czy Moniki i Faktura to juz dawno bym olała ten serial ;)

ocenił(a) serial na 6
vicodinka20

Może i masz rację - "Drugą Szansę" widziałam tylko kilka razy, ale zawsze zachwycały mnie ujęcia kamerą. Zaczynam zauważać, że polskie seriale robią się coraz lepsze, są coraz bardziej dopracowane jeśli chodzi o sposób kręcenia.

ocenił(a) serial na 3
siasiarzyna

Szkoda, że tylko pod tym względem - choć zdarzają się wyjątkim

vicodinka20

no bo ten serial został stworzony właśnie aby pokazać "jak działa show biznes" i jak świetna agentka Borecka sobie ze wszystkim poradzi, jak potrafi wywieść w pole paparazzi itp. trochę to słabo pokazane, tak jak mówicie - jeden telefon i po sprawie, nic wielkiego. ale jak ktoś nie ma pojęcia o show biznesie, to może go to lekko zainteresuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones