PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429565}

Duchy

A Haunting
7,9 485  ocen
7,9 10 1 485
Duchy
powrót do forum serialu Duchy

wracają?

ocenił(a) serial na 10

chyba wracają na antenę ID, bo już dawno ich nie było. Oby dali też powtórki z 2014

ocenił(a) serial na 10
sitrej

Wracają! Tydzień temu oglądałem odcinek 8 już sezonu . Odcinek był o tym , jak syn i matka mięli zdolności paranormalne ,i dręczył ich demon , który ukazywał się pod postacią nastolatka.

ocenił(a) serial na 10
absolutus666

straszne?

ocenił(a) serial na 10
sitrej

Ja jestem zdania , że straszne były odcinki sezonu 1,2,3,4 , bo 5,6 są już słabsze(7 nie ogladałem) ale,dalej w klimacie z nowym openingiem :P Ja czekam do 22:00 dzisiaj żeby sobie oglądnąć :D

ocenił(a) serial na 10
absolutus666

tylko czemu o 2.48?!!! kto tę ramówkę układa?

ocenił(a) serial na 10
sitrej

dzisiaj jest powtórka , co piątki ol 22 są

ocenił(a) serial na 10
absolutus666

wtedy właśnie lipa i nie da rady w piątek o 22

Wczoraj oglądałem ten odcinek "ktoś włada moim umysłem" czy jakoś tak się nazywał i strasznie mnie wku*wił ten odcinek. Nie chodzi o samą fabułę, chociaż bywały lepsze, ale o samych bohaterów odcinka:

1. Ubezwłasnowolniają jakiegoś chorego krewnego. Sprzedają jego chałupę by umieścić go w domu spokojnej starości. Hieny resztę kasy przeznaczają na spłatę własnych zadłużeń, sami przecież mówili: "zobowiązania nam ciążyły" czy coś takiego. Brak słów na takie zachowanie....

2. Upartość tego faceta. Jego córka cały pokój obrzucony ma rysunkami tej zjawy, którą sam przecież widział....ale co tam...nadal uparcie twierdzi że da się to wyjaśnić.

3. KOŃCÓWKA!! Ta kobieta zwala winę na krewnego!! No kuhwa: jej dzieciak zabiera ten naszyjnik z wężem i to przez to są te kłopoty. A to co ten krewny robił w swojej chacie to nie jej interes. Nie dość, że z kasy z mieszkania tego krewnego pospłacali własne zobowiązania, to jeszcze go winią i zostawili samego w tym domu spokojnej starości...

Szkoda, że akurat Bogu ducha winnej dziewczynie się to przetrafiło. Powinno tej szmacie żerującej na krewnym, ani trochę bym jej nie żałował...

Co myślisz absolutus666? Zapraszam też innych do dyskusji

ocenił(a) serial na 10
sitrej

Jak już wcześniej napisałem , ogólnie uważam , że sezon 5,6 (i teraz leci chyba 7) są słabe . 6 sezon jeszcze dawał radę , ale 5 sezon i ten są słabe. Fabuła nawet dobra ,aczkolwiek zbyt naciągana jak dla mnie . Sezony 1,2,3 i 4 były mistrzowskie . A co do ostatniego odcinka , to był zbyt naciągany jak dla mnie i wiele pozostawało do życzenia.

ocenił(a) serial na 10
absolutus666

no szału nie było, sama historia ok, ale kiedyś dużo lepiej było to zrealizowane. Ale pewnie po prostu ten odcinek to klapa, reszta git będzie.

ps. gdzie można obejrzeć/ściągnąć po polsku (albo chociaż z polskimi napisami) wszystkie sezony omawianego serialu?

ocenił(a) serial na 10
sitrej

Odcinek , który leciał wczoraj(piątek) i dzisiaj w nocy będzie. Nareszcie klimat starych sezonów!