PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756870}

Dziesięć przykazań

Os Dez Mandamentos
7,8 275
ocen
7,8 10 1 275
Dziesięć przykazań
powrót do forum serialu Dziesięć przykazań

gdzie mogę zobaczyć 2 sezon

ocenił(a) serial na 10
anna_klem

też czekam na drugi sezon i nie wiem czy będzie

rafal28_filmweb

1 sezon tera leci w telewizji 147 odc może jak się skończy to dadzą 2 sezon

ocenił(a) serial na 10
anna_klem

chodzi o tv Puls?

ocenił(a) serial na 10
anna_klem

Nie myślę, żeby TV Puls wyemitowało drugi sezon. Na stronie Novela natknęłam się na komentarze gdzie osoba z novela odpowiada że może w Trwam. Tylko że w Trwam emitowany jest pierwszy sezon i potrwa to jeszcze ok. 1,5 roku, bo tylko emitowany jest 1 odcinek tygodniowo. TV Puls puszcza byle co ale na coś porządnego to szkoda pieniędzy. Nie mogą kupić 66 odcinków?

ocenił(a) serial na 10
anna_klem

Dzwoniłam do Trwam. Mają na razie 150 odcinku Dziesięciu Przykazań czyli nawet nie mają całego pierwszego sezonu. Prosiłam o to żeby były te 66 odcinki drugiego sezonu - nie wiem jak zakończą czy tylko dokupią do 176 odcinka czy dadzą dwa sezony

ocenił(a) serial na 10
rafal28_filmweb

Dzwoniłam do Tv Puls. Mają zakupione 176 odcinków. Mam zadzwonić w przyszłym tygodniu to dowiem się czy będzie dalej czy nie tak mi powiedziała Pani z którą rozmawiałam. Wyśle e-maila do ludzi, którzy o tym decydują i napisze że jest duże zainteresowanie. Zobaczymy

ocenił(a) serial na 10
rafal28_filmweb

Dostałam odpowiedź. Rozmawiałam i do końca roku na pewno nie będzie Drugiego sezonu Dziesięciu Przykazań. Obawiam się, że Tv Puls go w ogóle nie wyemituje.

ocenił(a) serial na 8
rafal28_filmweb

To co idzie teraz na TRWAM to pierwszy sezon ?
Dziś ma być 135 odcinek.

rafal28_filmweb

Witam uwielbiam ten serial oglondałem wiele wersji i wszystkie sie chowają ta którą oglondałem na dzien dziesiejszy jest produkcji Brazyljiskiej i liczy 242 odcinki,i to jest najlepszy serial o Mojrzeszu wybawicielu ludu izraela oparty na faktach według bibli na tv trwam jest emitowane tytlko 150 a ja na cda pl obejżałem do 176 i to jest ostatni i powinien być ciąg dalszy w 2 sezonie,nawet znalazłem w necie i jest 66 odcinków tylko gdzie obejżeć czy ktos może wie skonczyło sie że Moiżesz schodziłz Góry Synaj z tabliczkami na których jest wyryte przez naszego stwórce 10 przykazań bożych ,gdy sszedł z góry z Jozue zobaczył Arona i lud jak zgrzeszyli i oddawali hołd czesc fałszywym boszkom

adamek24jg

Kup najpierw słownik, patokatolu polaczkowaty. Naucz się pisać.

anna_klem

A jaki to kanał ja oglądałam na cda

anna_klem

ja dzisiaj szukałam ale znalazłam tylko w ich języku czyli chyba po brazylijsku taki odcinek https://www.dailymotion.com/video/x6h8dli

anna_klem

Oglądałam 176 odcinku polecam film bardzo ładny ulewa łzy na prawdę polecam i czekam na drugi sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones