serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

EastEnders

1985
30 min.
6,0 82
oceny
6,0 10 1 82
123
chce zobaczyć
Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
EastEnders zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Na razie nikt nie dodał opisu do tego serialu. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis serialu
studio
British Broadcasting Corporation (BBC)
tytuł oryg.
EastEnders
inne tytuły
East 8 (tytuł roboczy) Wielka Brytania
EastEnders25 Wielka Brytania
Więcej...
Danny Dyer odrzucił rolę Carla White'a.
Morrissey odrzucił rolę Nicka Cottona.
Serial kręcono w miejcowościach Weymouth, Londyn, Shenley, Southend-on-Sea, Elstree, Borehamwood, Clacton, Blackpool, Brentford, Macclesfield, Nottingham, Iver Heath (Anglia, Wielka Brytania), Paryż (Francja), Jersey (Wielka Brytania), Malaga (Hiszpania), Wenecja (Włochy), Amsterdam (Holandia).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Przyznaje, nie ogladalem ani jednego odcinka, ale Soundtrack do tego serialu ,,EastEnders''_1985 jest rewelacyjny! Same Hiciory z lat 80-tych, swietnie sie tego slucha!

  1
  • Mam pytanie dla tych, którzy jeszcze oglądają ten serial. O co chodzi z tą czarną opaską, którą Lola nosi w każdej scenie? Nawet ma ją cały czas na głowie w szpitalu, co mnie bardzo dziwi. Ktoś coś wie?

   • Jest to oczywiście zwykła "soap opera",która jest głównie przeznaczona dla bezrobotnych i kur domowych ale nie razi tak w oczy tandetą i tekturowymi postaciami(może to przez ten angielski akcent,który uwielbiam).Jest dużo zabawnych dialogów i sytuacji co raczej kontrastuje z "Klanem" czy "M jak...

    1
    • Oglądałem 1 odcinek...

     ____10 ocenił(a) serial na 8

     dałem 6/10.... jakoś tak powinno być według mnie :-)

     3
     • ... średnio znam angielski i nie do końca jarze wszystkie zdarzenia i powiązania, np. o co chodzi ze Stacey i tym łysawym gościem :D może mi ktoś opowiedzieć?