PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795385}

El Chapo

7,6 9 921
ocen
7,6 10 1 9921
El Chapo
powrót do forum serialu El Chapo

Tak się zastanawiam nad tą osoba. Czy to była osoba fikcyjna czy prawdziwa? Szukałem informacji i nie mogłem nic znaleźć. Jestem ciekaw czy naprawdę istniała taka osoba która tak manipulowała rządem oraz kartelem.

kowalski147

Też się nad tym zastanawiałem i znalazłem taką poszlakę w języku hiszpańskim że nazwisko bohatera (Sol= słońce) jest aluzją do Genara Garcíi Luny (luna=księżyc) sprawdź go sobie w wikipedii dużo faktów się zgadza

elkama

Ja jak wpisuje Conrado sol to mi odrazu wyskakuje Genaro García Luna

ocenił(a) serial na 8
kowalski147

García Luna was included in a list of the "10 most corrupt Mexicans" published by Forbes in 2013. coś tam kręci kolega :D

janapalator

W 2 sezonie Conrado Sol jest utożsamiony z Genaro Garcia Luną, natomiast w 3 już z innym politykiem - Miguel Ángel Osorio Chong. Natomiast już sama orientacja stanowi nawiązanie do zachowań polityków Meksyku, którzy często brali udział w homoseksualnych orgiach w tamtym czasie. Warto szperać, natomiast najlepiej na stronach hiszpańskojęzycznych. :)
Mam nadzieję, że trochę wyjaśniłem.

johnny91

Moim zdani bardzo pomocne informacje

ocenił(a) serial na 9
kowalski147

siemanko, ja wpadłem ostatnio na taki artykuł o Lunie... brzmi znajomo.
https://www.rp.pl/Przestepczosc/191219908-Architekt-wojny-z-kartelami-aresztowan y-Mial-pomagac-El-Chapo.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones