PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646792}

El don de Alba

7,1 18
ocen
7,1 10 1 18

El don de Alba
powrót do forum serialu El don de Alba

Adaptacja Zaklinacza Dusz

użytkownik usunięty

Obiło mi się o uszy,że w hiszpańscy producenci robią przymiarki do hiszpańskiej wersji Zaklinacza Dusz. Bardzo ciekawi mnie ten zamysł ale budzą się u mnie obawy,że nikt nie przebije doskonałej kreacji Jennifer Love Hewitt i David Conrad. Ich chemia była wyczuwalna przez ekran telewizora,a łzy Jennifer z podwójną siłą działały na ludzką duszę. Jestem zainteresowany jakie Wy macie o tym zdanie.
Sami będziecie mogli się przekonać,gdyż premiera ma miejsce we wrześniu tego roku;) Obawiam się,że sknocą genialny serial przemieniając go w przesadny serial z telenowelskimi zapychaczami. Z tego co zrozumiałem,Alba (główna bohaterka wzorowana na Melindzie) po śmierci swojej babci, zmaga się z otworzeniem firmy, zapoznaniem przyjaciół i pogodzenia daru z życiem codziennym i miłosnym (od razu rzucają się różnice między pierwowzorem: Melinda a kopią: Alba). W rolę Alby wcieli się Patricia Montenero.

Ja nie o tyle boję się kiczu co tego, że za bardzo przywiązałam się do aktorów z pierwowzoru. Ich mimiki gestów, zachowań itp. Nie chcę wyjść na uprzedzoną, ale wątpię by ten serial mógłby okazać się lepszy od oryginału.

użytkownik usunięty
MelindaG

Należy dać im wotum zaufania, a może czymś nas zaskoczą ;) Podobno premiera odbędzie się 10 kwietnia ;)

No cóż jeśli będzie okazja to na pewno obejrzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones