PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646792}

El don de Alba

7,1 18
ocen
7,1 10 1 18

El don de Alba
powrót do forum serialu El don de Alba
użytkownik usunięty
Cudzoziemka87

Chętnie obejrzałbym ten hiszpański remake Ghost Whisperer ale istnieje jedna znacząca przeszkoda: nie ma do tego serialu żadnych napisów (ani hiszpańskich,ani tym bardziej angielskich). Niestety moja znajomość języka hiszpańskiego ogranicza się do poziomu B1, więc rozumie trzy po trzy co bohaterzy mówią.

Ciekawe, czy ktoś zainteresuje się tym serialem na tyle, by zacząć robić napisy. Możliwe, że będzie łatwiej, kiedy pojawi się wersja na DVD, ale na to chyba jeszcze sobie poczekamy. Może też jakaś polska telewizja go kupi? A jesteś w stanie powiedzieć, czy serial jest dobry/dobrze się zapowiada?

użytkownik usunięty
Cudzoziemka87

Mam nadzieję,że jak serial wyjdzie na DVD to chociaż pojawią się angielskie napisy. To będzie spore ułatwienie.
Zauważyłem jedynie,że kilka przypadków duchów są umieszczany w jednym odcinku (co w oryginale każda sprawa otrzymywała swój własny odcinek). Każda sprawa jest przeniesiona na grunt hiszpański. Ogólnie -z tego co wynika z odcinka- to kolekcjoner,ciemna strona "mocy" ( w Ghost Whisperer min. Romano) są w stanie więcej dokonać niż w oryginalnym zamyślę, Są potężniejszy.
Jest spora różnica: w Zaklinaczu Dusz Melinda i Jim w pilocie są już małżeństwem a w El don de Alba, Alba dopiero zaczyna wiązać się z wybrankiem. Twórcy hiszpańskiego serialu, przyznali się,że musieli niektóre wątki rozbudować na tyle,aby mógł powstać ponad godzinny odcinek.

oglądałam zaklinacza dusz jakiś czas temu ale z tego co pamiętam Melinda brała ślub z Jim'em a to znaczy że w pilocie nie byli małżeństwem. dokładnie to pamiętam bo przyjaciółka Melindy pomagała w przygotowaniach. Ale może się mylę?

użytkownik usunięty
budzynska1987

Pewnie miałaś na myśli odcinek 10 odcinek I sezonu, w którym wieczór panieński wspólnej znajomej Melindy i Andrei nadaję tempa odcinkowi.;-)
Właśnie w pilocie Ghost Whisperer jest scena wesela Jim i Melindy. Co jest równoznaczne z tym,że już od pierwszego odcinka są małżeństwem
Byłaś blisko ;-).

Dzięki za odpowiedź. Muszę chyba jeszcze raz obejrzeć ten serial bo był dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones