PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769097}

Elif

4,4 1 124
oceny
4,4 10 1 1124
Elif
powrót do forum serialu Elif

Nie wiem, jak było kiedyś, ani jak będzie potem, ale aktorka grająca Melek jest do bólu nijaka - przeciętna z urody, niespecjalnie inteligentna, bez charakteru. Aż chciałoby się zapytać, co ten Kenan w niej widział?
Wątek mezaliansu był już w Turcji wykorzystywany. Choćby w "Sekretach ojca" czy
"1000 i jednej nocy", ale tamte bohaterki były atrakcyjne, miały klasę i pasowały do partnerów. A Melek to typowa sierotka. Naprawdę wolę już oglądać diaboliczne błyski w ładnych oczach Arzu.

jomar

Arzu nie jest ładna. Jest po prostu zadbaną bogatą kobietą. Ale co do Melek to się zgadzam i sam zastanawiam. Zwłaszcza ze retrospekcje też nie pokazują jakiś atutów Melek które by potem ew. straciła. 62 odcinki i tak naprawdę Melek jest wyłącznie zbolała...

ocenił(a) serial na 8
jomar

Dwie aktorki w tym serialu są ładne: Zeynep i Melek.

ocenił(a) serial na 3
Brian_FF78

Melek jak się umaluje to ladna..a arzu to napompowana nabotoxowana bogata wredna s...wlasne dziecko zabiła

ocenił(a) serial na 8
maja9128

Własne dziecko?... Oglądam od ok 45 odcinka oraz od 1 do 14 i nie było nic o tym, że kogoś zabiła. Możesz napisać coś więcej na ten temat? Domyślam się że miała dziecko zanim poznała Kenana i pozbyła się go żeby wejść do tej rodziny, czy tak?

Brian_FF78

Tu na forum był temat w którym ktoś pisał, że w kolejnych odcinkach, ale to daleko do przodu, Arzu zabije swoją córkę Tugce i Kenana, chyba nawet na ślubie Kenana i Melek. Ale na 100% nie jestem pewna.

ocenił(a) serial na 8
Ciasteczna

Niedawno przeglądałem urywakami co będzie w dalszych odcinkach i faktycznie było, że Kenan umiera w szpitalu, ale nie wiedziałem z jakiego powodu tam się znalazł.
Szkoda, że w drugim sezonie Kenana gra inny aktor, bo tego starego zdążyłem już polubić.

Brian_FF78

Zgadzam się co do Zeynep. Dla mnie nr 1 w serialu od względem urody (i charakteru). Ładna jest jeszcze ta wredna, z która kręci Murat. Co do Arzu, ucharakteryzowana jest na zołzę, ma nieco diaboliczny makijaż, ale na prywatnych zdjęciach
jest ładna. Kiedy Melek, zaczyna pokazywać pazury wygląda lepiej. Może z czasem coś z niej będzie, bo jak na razie - bez makijażu i z permanentnym cierpieniem na twarzy, jest beznadziejna. Ale najgorsza jest chyba ta koleżanka Zeynep i Selima z wyłupiastymi, która narzuca się Selimowi.

No i widzę, że już trzecia aktorka gra Ipek. Szczerze mówiąc ta pierwsza podobała mi się najbardziej, natomiast ta obecna jest tak przesłodzona, że brakuje w tle tylko kucyków i tęczy.

jomar

Ta trzecia jest najładniejsza ;)

Melih_

Jest ładna, ale trochę cukierkowa. Już się przyzwyczajam do tego ;)

Brian_FF78

Z kolei moim zdaniem Melek w wersji bez makijżu jest najładniejsza w serialu, lubię ją nawet też jako postać. Na miejscu drugim dałbym tą Zejnep. Najbrzydsze moim zdaniem panie w serialu to - Arzu w wersji z makijażem i i ta taka dziwna blondynka co się tak zabujała w Wąsaczu. A co do tej siostry wąsacza co już ją 3 aktorka gra... ona nie miała czasem jakiejś operacji plastycznej? Jest tak dziwnie napuchnięta, jakby przytrafił jej się przeszczep twarzy.
A co do gry aktorskiej Elif... kojarzycie tą reklamę "Mamusiu, ja kaszlę, dzisiaj moje urodziny, miało być tak super" - tak mi się od razu skojarzyło.

jomar

Moim zdaniem to postac Melek jest tragiczna, sama aktorka nawet ujdzie, z urody ladna, ale ktos kto pisal postac Melek nie wiem co mial w glowie...

ocenił(a) serial na 10
jomar

W Melek najbardziej drażni mnie jej głos.
Najładniejszą dziewczyną w tym serialu jest Arzu.
https://cdn.galleries-dev.smcloud.net/t/galleries/gf-GiVk-MkTe-7PhT_elif-191-664 x0-nocrop.jpg

Melih_11

gdzie ona ładna? xD

ocenił(a) serial na 10
e7l

To która jest ładniejsza od Arzu według Ciebie?

Melih_11

np. Zeynep. Arzu wygląda jakby coś sobie majstrowała...

e7l

Arzu ma specyficzną urodę, coś jakby z azjatykich rysów twarzy, mi to się nie podoba ale jak kto lubi.

Moim zdaniem aktorka która gra Zenep powinna grać Melek, byłaby i uroda i lepszy charakter. A tak Melek jest strasznie bezbarwna. Cierpię jak na nią patrzę.

skoczek_narciarski

Jeśli uważasz że się męczysz nie oglądaj .A dla mnie Melek jest bardzo ładną kobietą zwłaszcza bez makijażu i nie mam problemu ze zmęczeniem jak na nią patrzę.

Ewaewka

Jak będę chciał to sobie oglądnę. Regularnie nie oglądam, a czasem oglądam że względu na postać Elif. Może mi przeszkadzać nieustannie bezsensowne zbolała i bezbarwna Melek.

ocenił(a) serial na 1
Ewaewka

Wygląda na dużo starszą.

ocenił(a) serial na 10
Ewaewka

Jak zacząłem oglądać Elif najbardziej mi się podobała Melek i Zeynep. Przez krótki czas Arzu, ale jednak miałem rację w pierwszym odczuciu. Zeynep chyba jednak najładniejsza.

skoczek_narciarski

Masz rację skoczek w kwestii urody Arzu. Patrząc na nią, wydaje mi się, że ma tatarskich przodków. W sumie to możliwe - Krym, zanim podbiła go caryca Katarzyna, długo należał do Turcji.

ocenił(a) serial na 1
jomar

Arzu podobna do kim Kardashian.

ocenił(a) serial na 1
skoczek_narciarski

Arzu podobna do Kim Kardashian.

Sol1987

Kardashian chyba jednak ładniejsza jest

ocenił(a) serial na 1
Melih_11

Pomiędzy nimi jest tylko rok różnicy a ta arzu wygląda na dużo starszą.

Sol1987

To fakt, nie wiem czy to zostało jednoznacznie serialu powiedziane ile mają lat, ale faktycznie zawsze brałem Arzu za wyraźnie starszą od Melek. A tu jednak ni...

ocenił(a) serial na 1
skoczek_narciarski

Turczynki szybko sie starzeją. Np dzisiaj w elif pojawili sie nowi autorzy mp Asuman.aktorka grająca ta postać ma 18-19 lat a wygląda na dużo więcej.

jomar

W pierwszej serii postać Melek była tragiczna, ale w drugiej - to już totalna katastrofa. Przez cały sezon ma schizy. Praktycznie nic nie gra, tylko nieudolnie obnosi się ze swoim cierpieniem i schizami. Z drugiej strony może i dobrze - przynajmniej więcej jest tych, którym granie lepiej wychodzi (może z wyjątkiem Elif, której gra jest jeszcze gorsza)

enrico

Elit w drugim sezonie gra jeszcze mniej niż w pierwszym, gdzie też często nie była w centrum uwagi mimo iż jest tytułową bochaterką tego serialu. Ogólnie gra słabiutko. Ale dziewczynka która gra Tucze gra równie marnie.

skoczek_narciarski

Najtragiczniejszą postacią w Elif jest skoczeknarciarski

ocenił(a) serial na 5
jomar

Kenan sobie ułożył na nowo życie
z Arzu
Nic dziwnego że Arzu była zła
najpierw Melek się rozwodzi z Kenanem
a później podrzuca mu dziecko
jak kukułcze jako
wchodząc z butami do jego życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones