PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769097}

Elif

4,4 1 123
oceny
4,4 10 1 1123
Elif
powrót do forum serialu Elif

Totalna beznadzieja

ocenił(a) serial na 1

Ten serial zapowiadał sie ciekawie, niestety wyszło jak wyszło. Aktorzy wsytępujący w tej szmirze to totalne drewna, w szczególności tytułowa Elif, która sama nie potrafi wykrztusić z siebie słowa. Melek nie lepsza, istna sierota, mdła i nijaka. Serial ratuje tylko Arzu, która gra najlepiej czarny charakter, Veysel to istny debil. Akcja ciągnie się niemiłosiernie, pokazują istne bzdety zamiast ruszyć z akcja dalej. Do tego to oświtlenie, gdzie aktorzy wręcz są żółci. Nie polecam.

ocenił(a) serial na 6
Werosas

Akcja w elif ma to do siebie ze sie ciagnie slamazarnie tylko z prostego powodu serial ma ponad 560 odc i stad tak ponaciagane watki, ktore beda sie ciagac w nieskonczonosc jaki by to mial dla nich sens gdyby tak wszystko zostalo rozwiklane raz dwa? Niestety to jedna z najgorszych tureckich produkcji...

ocenił(a) serial na 1
telemundo_novelera

Wiem jaki jest sens

Werosas

Niestety to specyfika Tureckich seriali. Wszystkie które widziałem a trochę ich już bylo w TVP miało takie nie potrzebne sceny i dlużyzny oraz aż przesadny patos. A i tak trzeba brać uwagę że na potrzeby emisji w Polsce odcinki są skracane i usuwane są mniej istotne sceny...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
a_pitus

co za marny bait XD

Werosas

pogrzebalam na tureckiem youtubie i tam zobaczylam ze ten serial ma z 700 odcinkow 7 sezonow... no koszmar jakis... a to co sie dzieje we wspolczesnych odcinakch Elif to takie dno i wodorosty ze poczatki tego serialu byly majstersztykiem. Ogolnie to jest ciekawa fajna historia ale zle zrealizowana... znaczy no po turecku po prostu. xd

Werosas

Ja oglądałam ten serial tylko dlatego, że interesował mnie wątek Arzu. Większość bohaterów wydawała mi się taka nieciekawa, a wątki niektórych wręcz mnie irytowały (zwłaszcza Elif, Inci i innych dzieci np. ze szkoły Elif). Zgadzam się, że Elif nie potrafi z siebie słowa wykrztusić, do tego jest strasznie głupia i naiwna. Najgorsze, że jej wątek wysunięty jest na pierwszy plan. A dla mnie pokazywanie jej jak się bawi, chodzi do szkoły, itd. nie jest normalne. Bo w końcu dla kogo jest ten serial? Dla dorosłych czy małych dzieci?

Werosas

A o fabule szkoda nawet mówić. Pełno błędów, chaosu, niedorzeczności i przeciąganych wątków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones