PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299616}
7,9 9 035
ocen
7,9 10 1 9035
Ergo Proxy
powrót do forum serialu Ergo Proxy

...bardzo mieszane uczucia wywołał we mnie ten serial. Pierwsze kilka odcinków były fenomenalne, do czasu aż nie opuścili miasta. Od tamtej pory zaczęło być nudno. Z czasem było jeszcze gorzej jak zaczęły się dziwne pseudo-filozoficzno-egzystencjalne jazdy i filmy wszystkich bohaterów. A na koniec było znowu dość fajnie chociaż zakończenie jak dla mnie mogło być bardziej klarowne... ale po takiej produkcji raczej nie należało się tego spodziewać :) także ostateczna ocena 6 jest w szczególności zasługą początkowych odcinków i kilku ostatnich...

ocenił(a) serial na 5
narrandil

Pierwsze cztery odcinki za interesowały mnie mocno, potem się wynudziłam, aż do zaśnięcia. Niestety. W pewnym momencie wzniosłe dialogi mające obrazować głębię bohaterów zaczęły prowokować głupie komentarze. Postanowiłam dać serii szansę, kilka ostatnich odcinków nabrało rozpędu, ale podsumowanie rozczarowało. Było nieciekawie, niezaskakująco. Pino była jedyną postacią, której historia naprawdę mnie zainteresowała, oceniłam na 5.

ocenił(a) serial na 5
narrandil

Mam identyczne wrażenia. Pierwsze kilka odcinków to rasowy cyberpunk i po prostu wgniatają w fotel, nawet na zewnątrz Romdo było jeszcze fajnie, ale później mamy równię pochyłą... Gdybym miał oceniać tylko kilka pierwszych odcinków to była by 10 i wpis do ulubionych - a tak to skończyło się na 5... Jestem zawiedziony tym serialem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones