PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299616}
7,9 9 036
ocen
7,9 10 1 9036
Ergo Proxy
powrót do forum serialu Ergo Proxy

Mam takie pytanko czy animacja mimiki przy tym anime jest zgrana jak zwykle do angielskiej wersji językowej czy do japońskiej. Chciałbym obejrzeć bo wygląda ciekawie ale nie wiem w jakiej wersji ściągać bo np. "Jin Roh: The Wolf Brigade" musiałem ściągać dwa razy bo japońska nie pasowała.

ocenił(a) serial na 10
Lech_qv

Trochę czasu minęło, ale może mój post Ci się na coś przyda...
Radzę Ci ściągnąć wersję japońską oglądałam takową z angielskim hardsubem i jak na moje oko wszystko było ok. Dubbingu angielskiego, fracuskiego, niemieckiego czy polskiego nie znoszę- wszystko jeden pies.

Tak wogóle to EP będzie wydane o ile już nie zostało wydane w Polsce, więc może opłaca się kupić? Nie wie ktoś jak to z polskim wydaniem będzie? (nie odsyłać mnie do googli)

Lech_qv

"jak zwykle do angielskiej wersji językowej"... mój Boże drogi, biedaku! Co Ty za anime oglądałeś... wprawdzie nigdy na to nie zwracałem uwagi, ale zawsze mimika mio się zgadzała z japońskim dubbingiem. W końcu anime jest robione dla japończyków....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones