PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299616}
7,9 9 036
ocen
7,9 10 1 9036
Ergo Proxy
powrót do forum serialu Ergo Proxy

Wciągające

ocenił(a) serial na 9

Uwaga tresc moze zawierac spoilery. Anime bardzo mi sie podobalo, od poczatku mnie wciagnelo chociaz bylo kilka denerwujacyhc odcinkow jak ten caly niepotrzebny teleturniej.Klimat - tajemniczy i ciekawy. Tresc nie byla latwa, trzebabylo dokladnie sledzic dialogi, wiele rzeczy zrozumialam ale wiele tez nie daje mi spokoju... Dlaczego na koncu byly dwa proxy? O co chodzilo w calej koncowce, dlaczego Vincent tak po prostu powrocil i czym on byl? Jakie sa wasze wrazenia po tym anime?

ocenił(a) serial na 9
HollyShort

Aha i czym byl ten caly organizm................

ocenił(a) serial na 10
HollyShort

Moja rada: obejrzyj jeszcze kilka razy. Ja jestem po trzech i czuję, że to jeszcze nie wystarczy.

ocenił(a) serial na 9
HollyShort

Wlasnie mam zamiar i napisze ze z mila checia obejrze bo naprawde warto. Za pierwszym razem tak mnie wciagnelo ze szybko ogladalam i pewnie pare faktow mi ulecialo. Jakby ktos znal jakies podobne anime to podajcie tytuly :)

ocenił(a) serial na 9
HollyShort

Wlasnie mam zamiar za pierwszym razem tak mnie wciagnelo ze ogladalam odcinki jeden za drugim i pewnie pare faktow mi ulecialo :) Jakby ktos znal jakies podobne anime to podajcie tytuly :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones