PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299616}
7,9 9 035
ocen
7,9 10 1 9035
Ergo Proxy
powrót do forum serialu Ergo Proxy

Zwiastun kinowy

ocenił(a) serial na 10

Witam

Na jednej z płyt w BOX'ie znajdują się dodatki.Jest tam między innymi zwiastun kinowy.Nurtuje mnie jedna kwestia.Dlaczego twarz Ergo Proxy w zwiastunie jest inna niż w całej serii(W scenie gdy główna bohaterka pierwszy raz spotyka Vincenta jako Proxy ma on twarz,całą białą można by powiedzieć jak "clown" choć to chyba złe słowo.W serii Ergo Proxy nosi zaś maskę na twarzy.).Czyżby były dwie wersje a Anime Gate wydała tą "spokojniejszą"?
Mógłby mi to ktoś wyjaśnić?

ocenił(a) serial na 10
Profesor886

SPOILER:

Ergo podzielił się, jedna część, jako Vincent podróżowała sobie po świecie, druga została w mieście. Widziałeś zapewne Ergo przed "podziałem".

ocenił(a) serial na 10
Mangel

No tak,ale na BOX'ie w całej serii dwie części Vincenta,ta "ludzka" jak i Ergo Proxy,poza ubraniem,odcieniem skóry i głosem nie różniły się.W zwiastunie natomiast postać a w zasadzie twarz jest zupełnie inna.
Pamiętasz może kiedy widać Ergo przed "podziałem"?Oglądałem Ergo Proxy dość dawno.

ocenił(a) serial na 10
Profesor886

Urywki we wspomnieniach i, zdaje się, finałowa walka. U mnie też już troche czasu minęło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones