filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Euforia
Opinie
Euforia
Euphoria
2019 - 2026
Strona serialu
Nowość
Listy
(114)
pełna obsada
(556)
odcinki
(26)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(3)
Recenzje
(7)
Nagrody
(85)
Forum
wideo
(18)
zdjęcia
(475)
plakaty
(32)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(1)
powiązane
(2)
Newsy
(59)
Euforia
/serial/Euforia-2019-810751
2026
Agatonik
9
Sezon 1 - to bardzo niekomfortowy seans, ale jest niemalże serialowym arcydziełem: temat, gra aktorska, zdjęcia. Na szczęście nie mam córki.
czytaj dalej
Aberracjonista
7
Popalone styki, pokurwione głowy.
czytaj dalej
jorg66
8
Pierwsze 3 odcinki sprawiły, że niemal odbiłem się od Euforii. Były nijakie.Na szczęście był to tylko średni wstęp do niezwykle odważnie poprowadzonej historii.
czytaj dalej
Dawid Tokarz
8
Kontrowersyjny, ale też autentyczny i bezkompromisowy. Od tego jest kino, żeby pokazywać trudne tematy i tworzyć przestrzeń do dyskusji. Montaż genialny.
czytaj dalej
Rrouge
7
Pierwsze 2 sezony były bardzo dobre ale 3 to był katastrofalny chaos westernowo-Tarantinowy ale w wydaniu "temu", wypełniony dziwactwami Levinsona gdzie 90% postaci została beznadziejnie poprowadzona. Zendaya rewelacyjna! Ogólnie obsada znakomita, szkoda tylko że utalentowani aktorzy nie dostali lepszego materiału do pracy, po finale to jedynie z wątków Cassie-Maddy i Aliego jestem usatysfakcjonowany. "Bitch, you're my soulmate".
czytaj dalej
Kr4ju
6
Świetna forma i bohaterowie. Drugi sezon jeszcze lepszy. Lexi supremacy.
czytaj dalej
Paweł Goźliński
9
Przeciwieństwo cukierkowych filmów/seriali o nastolatkach ALE to ta druga skrajność i odrealniony świat. Mimo to trafia do mnie + świetna reżyseria, role muzyka
czytaj dalej
Nikola Dynasińska
8
zapomniałam ocenić
czytaj dalej
Mikołaj Szymczak
8
Najlepsza teen-drama na rynku. Szalone że HBO wydaje jeden serial o nastolatkach i samodzielnie przebija wszystko co w tym gatunku dokonał Netflix xD
czytaj dalej
Kamil Kościelniak
9
Pięknie audiowizualny, o ile ktoś lubi neony i hehe trapy. Zendaya, praca kamery, Zendaya oraz Zendaya są przecudowne.
czytaj dalej
homeless dogs
9
Nie mówiono jeszcze tak szczerze i pięknie o szkolnych czasach pełnych rozczarowań i upokorzeń. Nikt nie przechodził dojrzewania niewyboistą ścieżką. S1-9, S2-8, S3 czasem 8, czasem 6.
czytaj dalej
Artur Venom
8
Bardzo dobry serial.
czytaj dalej
prettybrooklyn
8
Bardzo smutne poza tym technicznie fenomenalne
czytaj dalej
Julia Hawrot
8
Young adult, ale bardziej adult bez dodatkowej cukierkowości i brokatów.
czytaj dalej
Ozze
5
Pierwszy sezon to była perełka. Wielki, kolorowy i odważny serial, który był świetny w każdym temacie którego się podjął, potem wleciały może nawet lepsze odcinki specjalne, można by pomyśleć, że HBO ma kolejny klasyk, którego doświadczamy. Ale potem pojawił się nieszczęsny sezon 2. Słabszy audiowizualnie, jeszcze słabszy pod każdym względem scenariuszowo. Sezon 3 - A więc tak umiera Euforia. Przerost formy nad treścią, Sam Levinson nie jest na tyle zdolnym scenarzystą aby poprowadzić fabułe w interesujących kierunkach i jednocześnie przekazać jakieś swoje wartości. Sezon niby wiadomo o czym, a jednak o niczym. Alamo to chyba jedyna zaleta tego słabego zwieńczenia serialu. To nie jest nowy autorski serial chyba tylko dlatego, że szkoda było nie wykorzystać trwających kontraktów aktorów większych niż sam serial o którym już nawet nie było zbyt głośno.
czytaj dalej
_Garret_Reza_
7
Uwielbiam energię tej produkcji. Czekam na sezon III.
czytaj dalej
Patryk Ciesielczyk
7
Ciężko znieść piekło dorastania. Połknie cię, przeżuje i wypluje.
czytaj dalej
Maciej Kuta
9
Rollercoaster emocjonalny, perła audiowizualna i tyle tego wszystkiego, że musiałem kilka razy przerywać. Trzeci sezon też mi się podobał, a szczególnie jego zakończenie.
czytaj dalej
Geszek13
8
Wciąga niczym Rue jedne z prochów. Wchodzisz w ten mroczny i zawirowany świat nastolatków i nie chcesz z niego wyjść. Doskonała muzyka, zdjęcia oraz Zendaya.
czytaj dalej
Piotr Czerkawski
7
Zła siostra - bliźniaczka "Sex Education"
czytaj dalej
To masz
8
Serial, który z czasem kolejnych odcinków wciąga i staję się coraz lepszy. Muzyka świetna!, a sceny z odlatując Rue majstersztyk! [8,5]
czytaj dalej
Szymon Pietrzak
8
Końcówka mogła lepiej
czytaj dalej
nan_s
7
Kiedy przebrnie się przez ciężki klimat i zaakceptuje pewne schematy, nawet wciąga. Lubię przyjaźń głównych bohaterek.
czytaj dalej
adam35653
8
S1 - 9/10, S2 - 8,5/10, S3 - 5,5/10
czytaj dalej
Jacob Newcomer
8
S1-8/10, S2-8/10.
czytaj dalej
1
2
3
...
6
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Lucky
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Zobacz popularne na VOD