PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695130}

Extant: Przetrwanie

Extant
6,4 4 043
oceny
6,4 10 1 4043
Extant: Przetrwanie
powrót do forum serialu Extant: Przetrwanie

9/10

ocenił(a) serial na 8

Naprawdę świetny, godny polecenia. Dobre aktorstwo, Rewelacyjne efekty niebanalna fabuła Gorąco polecam

ocenił(a) serial na 2
rom51

Rozumiem, że to ironia

ocenił(a) serial na 5
jackrz13

:D

Rety, HB ciągle ze zmartwioną miną - JEDNĄ! Jamamoto czy jak mu tam - taki sam jak w Helixie (w pewnym momencie nie zdzierżyłam tego serialu), czyli też z niby-zagadkową-a-może-nieco-zatroskaną-miną - żenujące aktorstwo.
Jestem fanką s-f od lat i rzucam się na wszelkie filmy i seriale z tego gatunku, ale tego nie dźwignęłam. Można powiedzieć, że serial mnie zamęczył.
A taki Humans o wiele ciekawszy.

ocenił(a) serial na 5
jackrz13

Cieszę się że już się skończył i nie muszę więcej marnować czasu na ten kit do okien. Mam nadzieję że 3 serii nie będzie. HB wygląda jak łkający za zmarłym właścicielem spaniel. Dla mnie fana oglądającego SF już 35 lat to była męczarnia.

ocenił(a) serial na 2
rom51

Czy nie pomyliłeś przypadkiem opisu z jakimś innym serialem?

ocenił(a) serial na 10
rom51

Zgadzam się. Świetny serial.

użytkownik usunięty
rom51

Pierwsza połowa naprawdę fenomenalna 9/10, jednak przy końcowych odcinkach scenarzyści już się chyba trochę plątali...

rom51

Dopiero obejrzałam dwa odcinka, ale bardzo mnie wciągnał, dlatego zdziwiła mnie dość negatywna opinia na filmwebie

ocenił(a) serial na 7
rom51

Zgadzam się ale główny wątek rozwija się tak wolno że mam obawy o porządne zakończenie tej historii jak oglądalność zacznie spadać.

ocenił(a) serial na 8
rom51

Mi też się podoba. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. Widziałam wiele innych, o wiele gorszych seriali które mają po kilka sezonów i wciąż lecą... Cieszę się że zrobili drugi sezon, przynajmniej mam co teraz oglądać.

aria

chciałbym tak jak ty, umieć cieszyć się byle czym xd

rom51

obejrzałem 3-ci odcinek 1-szego sezonu - nuda ludzie nuda nawet 10-ciu sekund czegoś godnego zainteresowania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones