Fałszerze. Powrót Sfory

2007 14 odcinków
Fałszerze. Powrót Sfory
6,9 4 212
ocen
6,9 10 4212
556
chce zobaczyć
{"type":"film","id":314897,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Fa%C5%82szerze.+Powr%C3%B3t+Sfory-2007-314897/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Fałszerze. Powrót Sfory
  • Witam. Chciałem zwrócić uwagę na taką mała ciekawostkę dotyczącą postaci Bublewicza (Buby).Otóż w pierwszej części w dziewiątym odcinku prokurator Nowicki mówi: ,,To było przesłuchanie świadka koronnego KRZYSZTOFA Bublewicza w sprawie ,Skarb państwa kontra Starewicz ,, natomiast w tej części w drugim odc.mówi mniej więcej to samo z tym,że zamiast imię Krzysztof mówi Zbigniew:)Też to zauważyliście???

  • MARRTINO2011 W wiadomościach w ostatnim odcinku "Sfory" jest Jerzy Bublewicz. Tak samo jak Lachnal, to Mieczysław/Edward. Ogólnie rzecz biorąc, obie części są naszpikowane błędami (również montażowymi), których mi się teraz nie chce nawet wymieniać. Wójcik może iść na piwo ze Szczerbicem ("Wiedźmin"), Wołoszańskim ("Tajemnica twierdzy szyfrów", o "Sensacje..." nie będę się kłócić), Indelakiem ("Determinator") czy Gołdą ("Instynkt"). I pomyśleć, że ten facet kiedyś kręcił zajebiste filmy i seriale, ostatnie zaś co popełnił, to komedia romantyczna z Szycem...

  • MARRTINO2011 Może w ramach programu ochrony świadków zmienili mu tylko imię :D

  • użytkownik usunięty

    MARRTINO2011 Proponuję włączyć sobie jeszcze raz - " To było przesłuchanie świadka koronnego ZBIGNIEWA Bublewicza w sprawie ,Skarb państwa kontra Starewicz " . Później też mówi Zbigniew więc nie wiem skąd ci się ten Krzysztof wziął .

  • A właśnie, że pada imię Krzysztof. W ostatnim odcinku pierwszej serii, zanim postrzelili Ducha było to przesłuchanie.
    A co do innych "niedociągnięć" to Kruk w pierwszej serii był podinspektorem a w drugiej został zdegradowany do komisarza.