Fałszerze. Powrót Sfory

2007 14 odcinków
Fałszerze. Powrót Sfory
6,9 4 212
ocen
6,9 10 4212
556
chce zobaczyć
{"type":"film","id":314897,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Fa%C5%82szerze.+Powr%C3%B3t+Sfory-2007-314897/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Fałszerze. Powrót Sfory
 • Jak oglądam ten serial to się zastanawiam czy on powstał w 2007 czy może w czasach porucznika Borewicza 30 lat temu - teksty rodem z filmu Historia żółtej ciżemki, akcja się rozwija jak w Złotopolskich, kostiumy chyba zajebali z muzeum PRL. Pytam się kto tym aktorom pozakładał te wieśniackie czapki i berety? Poza tym kto jest odpowiedzialny za obsadę tych ról? - Lubaszenko nadaje się w tym filmie na komisarza jak Lepper na batmana, a ta lala jest tak przekonująca w roli informatyka jak Kwaśniewski w sprawie swojego wykształcenia. Przykłady można mnożyć. W sumie to się zastanawiam czy ten film miał być serialem kryminalnym czy może parodią serialu kryminalnego bo wyszło raczej to drugie.

 • WOLVERINE55 ocenił(a) ten serial na: 5

  ciecie3000 Z Borewicza chyba większość samochodów wzięli(straszne graty). Aktorstwo takie strasznie hm.... oszczędne.
  Średni serial. Motyw muzyczny bardzo ładny i piosenka na koniec bardzo fajna.

 • ciecie3000 dla mnie Sfora i Fałszerze plus Odwróceni to najlepsze polskie seriale, dopiero potem Pitbull. Polecam

 • raf_filmweb ocenił(a) ten serial na: 8

  RAB Oczywiście że tak. Dodałbym do tego jeszcze Ekstradycję zamiast Pitbulla i mamy komplet najlepszych polskich serialii kryminalnych.

 • raf_filmweb ekstradycji nie oglądałem ale jednak dodaam pitbull na równi ze sforą, fałszerzami i odwróconym. kozackie produkcje. I z nowości to dodam Watahę. Tych seriali nie mamy się jak wstydzić.