Fantom

The Phantom
2009 -
6,0 249  ocen
6,0 10 1 249
Fantom
powrót do forum serialu Fantom

ocenił(a) serial na 3

Również uważam, że film jest słaby...temat całkiem dobry...nowy wyglad itd...gra aktorów
jednak tragiczna, wątki płytkie, wszystko podane na tacy...myślę, że reżyser zmarnował
niesamowity potencjał tego filmu...

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa