Fauda (2015)
Fauda: Sezon 4 Fauda Sezon 4, Odcinek 12
Odcinek Fauda (2015)

Odcinek 12

39m
8,0 100
ocen
8,0 10 1 100
Fauda
powrót do forum s4e12

No, kiedy sezon V?

ocenił(a) serial na 8

Ja zakończenie uznaję jednak za otwarte... nawet jeśli odrobinę przewidywalne? Kto już po całości?

ocenił(a) serial na 9
gerardtn1

Jak dla mnie nie będzie sezonu 5, fizycznie ich i ich rodziny to wyniszczało.dopelnilo się to co mialo

gerardtn1

Doron tak zawalił finałową misję, że może lepiej żeby to już był koniec.
Jeśli przeżył, bo dla mnie Fauda to on, to jak mógłby dalej służyć po tym wszystkim? Ktoś z oddziału na pewno zginął, tak samo jak żołnierze.
Jeśli 5 sezon to przynajmniej na początku z Doronem w więzieniu/na sali sądowej.

ocenił(a) serial na 10
MikeParcero

Dokładnie i oby nie zapomnieli o pani policjantce. Ach ten Doron i jego miłości....

ocenił(a) serial na 8
gerardtn1

Zalonczenie jest otwarte. Dobre opinie krytyki, ale decyzja jeszcze nie za padla. Co do przyszlosci to raczej nie wroci caly sklad, ale Doron przezyl i Nurit tez zyje. Ciekawe rozszezenie akcji no i polozono akcenty na role Iranu w regionie. Serial wazny rowniez na gruncie izraelskiej, wewnetrznej propagandy.

ocenił(a) serial na 9
Caruzel

Najlepszy serial Ever! Wciągnęłam sezony ciurkiem, nie dało się inaczej... Czekam na V!

ocenił(a) serial na 10
gerardtn1

Obejrzałem 7 odcinków, reszta w następny weekend. Bez spoilerów poproszę o opinię jak Ci, którzy obejrzeli całość plasują go w porównaniu do pozostałych trzech sezonów? Pierwszą połowę oglądało się świetnie, nawet jeśli ktoś popełniał straszne błędy, to nie psuło radości oglądania.

ocenił(a) serial na 8
Kurunir

Poziom napięcia na poziomie 1 sezonu. IMHO lepszy od 3

ocenił(a) serial na 10
gerardtn1

Dziękuję!

Kurunir

Radość oglądania będzie do końca.

ocenił(a) serial na 10
bozgron

Dzięki!

Kurunir

Serial wart obejrzenia. Osobiście mi się bardzo podobał. Jest tam idealna równowaga pomiędzy akcją a dialogami. Trzyma w napięciu do końca.

ocenił(a) serial na 10
Mistel

Dziękuję!

gerardtn1

Ja już po całości. Myśle, ze to jednak koniec. Dobrze by było, bo fajne nieoczywiste zakończenie. Lepiej niech zrobią jakichś film z tymi aktorami o podobnej tematyce. Uwielbiam ten serial <3 Doron Kebab <3

gerardtn1

ja właśnie po. Nie sądze aby był 5 sezon.

ocenił(a) serial na 8
gerardtn1

Wczoraj skończyłem 4 sezon. Dla mnie niestety najsłabszy. Zachowania niektórych postaci na czele z Doronem aburdalne. Chłop miał żal o odsunięcie od oddziału by przez cały sezon w dupie mieć zasady i regulamin narażając wszystkich dookoła. Serial ma fajny klimat, ciekawą historię, ale rozwiązania fabularne za często korzystają z kina klasy B. Co do V sezonu to obstawiam, że powstanie i wszyscy z oddziału cudem jednak przeżyją.

gerardtn1

Uważam że ten sezon był nie dopracowany. Jak 3 poprzednie były rewelacyjne, to tutaj błąd gonił błąd. Zepsuje mi serial. Mam nadzieje że nie będzie kolejnego

ocenił(a) serial na 10
minio83

O, to mniej optymistyczny głos. Ale w odcinkach które widziałem zarządzanie bez Gabiego zdecydowanie szwankowało. Nie chcę spoilerować. Tylko odebrałem to nie jako głupszy sezon, a mniej kompetentni planiści. Dziś planuję dalszy ciąg...

Kurunir

To jest mój odbiór, w takim razie czekam na Twoją opinię.

ocenił(a) serial na 10
minio83

Obejrzałem całość i rzeczywiście bardziej nastawiono się na wrażenia filmowe niż na realizm. Masz dużo racji. Ale i tak mi się podobało. Nie wiem czy piąty sezon - gdyby oznaczał nadal dewaluację marki - byłby dobrym pomysłem. Gdyby skończyło się na 4 z pewnością zawsze dobrze będę wspominał. Dziękuję za Twoją opinię.

Kurunir

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
gerardtn1

Nie ma szans na kontynuacje. Po takim zakończeniu musiałby to być jakiś paździerz. Świetny serial, zakończenie daje nam możliwość gdybania czy przeżyli czy też zapłacili najwyższą cenę w ostatniej misji. Bo to dla każdego z nich miała być ostatnia misja.

ocenił(a) serial na 8
pabloszyderca

Jednym z dowodów na to, jak dobry jest ten serial, jest dla mnie fakt, że po każdym kolejnym sezonie (2, 3, teraz 4) pojawiają się na forum głosy, że "ten serial powinien się tak skończyć, bo to zakończenie jest idealne". Myślę, że jednak doczekamy się sezonu 5, po którym znów fani będą pisać, że "lepiej niech nie kręcą 6, bo to zakończenie jest w sam raz".
Obstawiam też, że podtrzymana zostanie tradycja ubijania jednego komandosa z oddziału na sezon, tyle że w sezonie 4 nie wiadomo do końca, kto tym ubitym jest (najbardziej prawdopodobnymi kandydatami do odstrzelenia wydają mi się Sagi i Eli, bo to byłoby ze strony scenarzystów najbardziej złośliwe, a zatem w ich stylu).

ocenił(a) serial na 8
gerardtn1

4 Sezon zawalono totalnie! Samo zakończenie to porażka totalna i kompletnie nie wytłumaczalna! To tak jakby oddali piłeczke Hezbollahowi a przeciez to był Mossad i Mista'aravin! Już 5 sezonu lepiej niech nie robią bo mi brak po tym sezonu słów jak go skrytykować!

gerardtn1

Popieram każdy sezon jest gorszy, w finale wszyscy zginęli tylko nie super odział bohaterów. Widać kto był reżyserem tego filmu
Mam nadzieję że następnego sezonu już nie będzie!

Cris_Zwol

Jak jestem fanką serialu, tak myślę, że powinni zakończyć na 4 sezonie. Teoretycznie 5 sezon mógłby być sezonem zemsty, odwetu kobiet. Potencjalna śmierć Sagiego i zemsta Nurit, która postanowi urodzić córkę. Wyrzuty sumienia Dany, która wydała zezwolenie na akcję oddziału. Zemsta żony Adela, która tak naprawdę była siłą napędową kiedy był bliski rezygnacji. I rozgoryczenie wykorzystanej do cna przez służby policjantki Mai, która zdemaskowała oddział na pogrzebie. I kobiety oddziału, Hagit, Anat, bo nie wiadomo czy Steve, Eli przeżyli. W sumie wszystko przez Dorona, który przez słabość do policjantki spartaczył ostatnią akcję. Tak jak ktoś napisał, Fauda i chaos to on. Czy chce oglądać 5 sezon? Chyba nie. Wolę się domyślać i gdybać, że przeżyli i to była naprawdę ich ostatnia akcja.

gerardtn1

Będzie V sezon jak nic. Dlatego też takie zakończenie (mnie osobiście nie usatysfakcjonowało). Serial wciągnął mnie jak mało jaki, naprawdę świetnie się go oglądało.

kristi07009

Doron mimo 50tki to Rambożyd i napewno z jahwe sie nie spotkal :)

Amiga1240

Sezon 5 w realu.

gerardtn1

https://variety.com/2023/tv/global/fauda-season-5-renewed-1235717397/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones