Firefly Lane
powrót do forum 1 sezonu

Serial obejrzałam w jeden dzień. Mega wciągający. Super gra aktorska głównych bohaterek. Dawno już żaden serial mnie tak nie ujął jak ten. Czekam na drugi sezon! :)

ocenił(a) serial na 7
martyna9753

Też bym bardzo chciała drugi sezon. Jestem ciekawa o co się tak mocno pokłóciły i czyj to był pogrzeb

natalka_0308

Co do pogrzebu, to było powiedziane, że zmarł tata Kate. Mam nadzieję również, że będzie 2 sezon, bo też mnie zżera ciekawość o co się pokłóciły.

ocenił(a) serial na 9
NatkaM89

Pewno Tally spała z byłym mężem swojej kumpelki...

natalka_0308

Pogrzeb moim zdaniem byl męża ten co byl w Irak.Z niecierpliwością czekam na 2 sezon

martyna9753

To był pogrzeb ojca Kate

eleonoramisiarz

To był pogrzeb bada.. specjalnie włączyłam napisy bo 8 razy cofałam żeby zrozumieć co mówią haha. A Bud to był ten producent ...

ocenił(a) serial na 9
agatha1983

Bud to był ojciec Kate, zobacz sobie w obsadzie :) Johnny ((producent-mąż Kate) pewnie żyje

martyna9753

Gdzie mozna go zobaczyc online?

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 8
martyna9753

Pogrzeb był ojca Kate, było to wspomniane kilka razy. I nie bez powodu pokazali jego wcześniejsze problemy zdrowotne. Johnny pewnie żyje, a zakończyli tak specjalnie żeby trzymać wszystkich w niepewności. Oglądalność jest duża, więc myślę że zrobią kolejny sezon. Katherine Heigl gdzieś ostatnio pisała, że ludzie mają dawać znać co myślą i, że ma nadzieje że powstanie kolejny sezon :-)

ocenił(a) serial na 6
martyna9753

Czytałam książkę i gdybym na tej podstawie chciała odpowiedzieć na pytanie czy będzie drugi sezon, to byłoby mi ciężko, ponieważ historia głównych bohaterek jak i pozostałych osób w serialu jest mocno zmieniona. Natomiast biorąc pod uwagę, że w serialu nie został wyjaśniony wątek kłótni, to jestem przekonana, że możemy się spodziewać następnych odcinków.

loci

książka jest zupełnie inna, film bez sensu

ocenił(a) serial na 8
martyna9753

Też obejrzałam w jeden dzień. Najpierw 1. sezon, a wczoraj 2. Wciągający, ciekawy, dobrze zrobiony, z ciekawą estetyką. Super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones