PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 675
ocen
7,5 10 1 44675
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Jak wasze wrażenia po obejrzeniu nowego odcinka?
Moim zdaniem sezon zaczyna się bardzo ciekawie. Nie rozwleka się, nie robi zapychaczy. Od razu mamy postać Jay Garricka, już na starcie widzimy na ekranie Zooma, od początku mamy pokazanego Harrisona Wellsa na 'Earth2' i już w 3 odcinku przedostaje się on do 'naszego' universum. Podoba mi się to ;) Świadczy to o tym, że scenarzyści mają nam wiele do pokazania w drugim sezonie i zwyczajnie nie tracą czas na dramy (patrz Arrow w ostatnim sezonie jak i teraz).
Co do samego odcinka, to o ile nie przepadam za Cpt. Coldem to odcinek ograny bardzo przyjemnie. Motyw z Barrym jako 'bad guy' świetny ;) Interesujące sceny z Jay'em, to co dzieje się z prof. Stainem również. Jedynie Iris i jej sprawy prywatne chyba nikogo nie obchodzą no ale takie elementy już muszą być w serialach, a tutaj przynajmniej robią to bez szarpania nam nerwów (tak Laurel, na Ciebie patrzę).
No i jak zwykle ostatnie 15 sek. każdego odcinka pozostawia nas z jakimś pytaniem, i tak samo jak przez pierwszy sezon bohaterem ostatnich scen znów jest Harrison Wells ;) Kim będzie teraz? Dlaczego udał się na naszą Ziemię?
Wielu ludzi mówi, że to on jest Zoomem. Możliwe. Równie możliwe jest, że tam także jego wygląd przybrał Eobard Thawne. Możliwe też, że w jego Star Labs pojawił się portal w tym samym miejscu gdzie u nas i jako naukowiec - i tylko jako naukowiec - był ciekawy co jest po drugiej stronie ;) Przekonamy się pewnie niebawem ;)

DexterMorganX

istnieje temat o wrazeniach o odcinku od 16godz a Ty zakladasz nowy. Po co? Tak cięzko wypowiedziec sie przy temacie, ktory juz jest?

ocenił(a) serial na 7
mania19

ups.. mój błąd. wszystko przez ten nowy system na forum i nie zauważyłem że tematy nie są ułożone od najnowszych :/

ocenił(a) serial na 9
mania19

Gdzie ten temat się znajduję... jestem na 3 stronie forum i nie mogę znaleźć :|
Nie wiem co oni wymyślili z tym systemem, teraz ciężko cokolwiek znaleźć.

agathae

nad tematami wybierz opcje "od najnowszych"

ocenił(a) serial na 6
DexterMorganX

Mi odcinek bardzo się podobał. Widać już nawiązanie Snarta do LoT. Fajny wątek Lisy i Cisco. Chociaż ona i Snart robią rzeczy łagodnie mówiąc ,,niezgodne z prawem", fajnie, że Barry i Cisco mają do nich w miarę normalny stosunek. Co do ojca Snarta - gość nawet fajny, ale za bardzo koksił i na koniec mu się dostało i dobrze.
Widać, że szykuje się kolejny wątek romantyczny. Caitlin i Joy. Swoją drogą wolę ich od Iris. Choć z postacią jej matki może się wiązać ciekawa historia Iris i tak ją przynudza.
Co do Wellsa. Kompletnie nie rozumiem o co biega. Ale raczej nie sądzę by był Zoomem. Skoro teraz się przedostał do naszego świata i pokażą, że w nim jest w momencie gdy Zoom znów sprowadzi jakiegoś łotrzyka raczej sprawa będzie jasna. Chyba, że wymyślą coś jak w 9odc poprzedniego sezonu. Prędkościowa fatamorgana - i wiadomo dlaczego było ich 2. Co do Steina - pewnie wprowadzą nową drugą połowę Firestorma. Ale to już raczej nie będzie to samo. Wolałbym Ronniego. No ale trudno.

ocenił(a) serial na 8
359

Popieram w 100%:-)
..i tak się zastanawiam czy ten serial kiedyś mnie zawiedzie?;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones