PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595880}

Fleming

Fleming: The Man Who Would Be Bond
6,8 960
ocen
6,8 10 1 960
Fleming
powrót do forum serialu Fleming

Co za porażka. Serial zaczyna się jutro, od dawna znana jest obsada i opisy fabuły, kontrybucje
z informacjami czekają, a szanowni admini nie raczą nic z tym zrobić. ŻENADA!

użytkownik usunięty
Julka_21

Pisałem o tym na forum filmwebu już tydzień(!) przed premierą, ale oczywiście zero reakcji.

Szkoda gadać. Na filmwebie burdel jak zawsze :/

Julka_21

będę mógł obejrzeć dopiero w sobotę więc prosił bym o jakąś opinie po seansie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wacek1990

jak na razie pierwszy odcinek świetny. moim zdaniem czuć klimat pierwszych Bondów, tych z Connerym. Cooper świetnie pasuje do tej roli :)

ocenił(a) serial na 8
Julka_21

Zdecydowanie stylistyką nawiązuje do filmów (książek nie czytałam), ukazując zdarzenia tak jak serialowy Fleming chciałby je przeżywać. Mam nadzieję, że zbytnio jednak nie będą odbiegać od prawdziwego życiorysu. Cooper jest wg mnie kapitalny chociaż pod względem aparycji nie za bardzo przypomina pierwowzór.

Julka_21

eeee Wiesz, jak wygląda dodawanie rzeczy na filmweba, kto to może robić, jakie są kolejki oczekiwania na sprawdzenie dodanych materiałów, ile ludzi na raz dodaje, ile osób ma uprawnienia weryfikatorskie ?
Są koszmarne kolejki w kontrach obsad, opisów, bo dużo tego ludzie dodają. Takie życie, trzeba czekać i cieszyć się, że werom za darmo się chce sprawdzać, co jest bardziej upierdliwe niż dodawanie ;)
Pozdro

ocenił(a) serial na 9
pixi222

A co to kogo interesuje jakie są kolejki? Tyle reklam jest na filmweb że chyba stać ich na zatrudnienie dodatkowych weryfikatorów?

Unibet_78

Mnie się wydaje, że werzy nie są zatrudnieni tylko za darmo działają jak my wszyscy dodający.

ocenił(a) serial na 9
pixi222

Admini działają za darmo, ale weryfikatorzy są zatrudniani.

Unibet_78

Skąd to wiesz ? :)

ocenił(a) serial na 9
pixi222

pogooglowałem.

Unibet_78

Mnie google ukazało info, że to darmowa robota dla użytkowników profesjonalnych w dodawaniu materiałów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones