PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372648}
8,1 3 586
ocen
8,1 10 1 3586
Flight of the Conchords
powrót do forum serialu Flight of the Conchords

DVD i dodatki

ocenił(a) serial na 9

Mam nadzieję, że kiedyś doczekamy się wydania w Polsce obu sezonów serialu (na pewno kupię!). Póki co tutaj znaleźć możecie dodatki, jakie znalazły się w wydaniu DVD:

http://links-tv-series.blogspot.com/2009/07/flightoftheconchordss01extrasdvdripx vid.html

Enjoy!

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Wow, dzięki. Patrząc na to jak w Polsce serial ten jest popularny, myślę, że DVD może wyjść lada chwila ;)

ocenił(a) serial na 10
Mystery_Man

i tak też się stało :) jedyne 63 zł... trudno, czego sie nie robi dla takich ludzi.

ocenił(a) serial na 9
kompan_2

O ile wiem na razie mamy 1 sezon. Kupiłem go zaraz jak się ukazał, ale naprawdę nie jestem zadowolony. Same "gołe" odcinki, zero dodatków i - co wręcz karygodne - brak tłumaczenia tekstów piosenek. Po prostu na piosenkach napisy znikają!!! Akurat w serialu, w którym większość humoru opiera się na piosenkach to jest zupełnie niedopuszczalne. No, ale to nie pierwszy raz, gdy polscy dystrybutorzy wypuszczają u nas bubla (por. np. fatalne tłumaczenie "Simpsonów" i "Zwierzo-zwierzenia" tylko z lektorem, bez opcji napisów albo czysto angielskiej).

snoopy

a gdzie można kupić ten serial na dvd?

ocenił(a) serial na 9
endlessdreams

Np. w empiku albo w merlin.pl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones