PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372648}
8,1 3 585
ocen
8,1 10 1 3585
Flight of the Conchords
powrót do forum serialu Flight of the Conchords

Sezon 3?

ocenił(a) serial na 9

Z wiadomości filmwebu: "Cały czas na decyzje czeka serial "Flight of the Conchords". HBO chciałoby zamówić trzeci sezon, ale Jemaine Clement i Bret McKenzie nie podpisali jeszcze umów na kolejny rok."

Coś podobnego! A przecież miał być już definitywny koniec. Tymczasem pojawiła się iskierka nadziei.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

HBO na pewno by chciało, ale czy Jemaine i Bret zmienią swoje zdanie sprzed kilku miesięcy, to już nie jest takie oczywiste. Ja na trzeci sezon się piszę, ale jak ma być robiony na silę, to niech już lepiej sobie odpuszczą, szkoda psuć genialne dwa sezony.

ocenił(a) serial na 8
Mystery_Man

Niestety, 3 sezonu Conchordsów nie będzie. Szkoda? Przynajmniej zapisze się on jako jeden z najlepszych i wyrównanych seriali komediowych.

http://www.imdb.com/news/ni1282603/

Vin_McQueen

Czy ktoś jest mi w stanie zaproponować podobny serial?

ocenił(a) serial na 9
vajron

Będzie ciężko. Jeśli chodzi o filmy to na pewno "Orzeł kontra rekin". Jeśli interesują Cię parodie popkultury polecam np. mało znany brytyjski sitcom "Spaced".

snoopy

"Orzeł kontra Rekin" oraz "Gentlemens Bronco" przywiodło mnie do tego serialu :D Obejrzę "Spaced" zobacze o co come on :)

vajron

Polecam "The Mighty Boosh". Te dwie produkcje są w podobnym stylu....niektóre motywy w "The Flight..." żywcem ściągnięte z TMB. W zasadzie cała koncepcja żywcem ściągnięta. Nie ukrywam, że bardziej podoba mi się TMB. Jest bardziej surrealistyczny, zakręcony i piosenki bardziej moim zdaniem wpadają w ucho.

ocenił(a) serial na 10
inginessa

Więc dołączę z poleceniami i dokładam zdecydowanie chyba najbliższy klimatem - Napoleon Dynamite

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones