Formuła 1: Jazda o życie
powrót do forum 4 sezonu

Najgorszy sezon ever

ocenił(a) serial na 10

Do tej pory uwielbiałem oglądać kolejne sezony, ponieważ wprowadzały informacje, których nie było w oficjalnych transmisjach TV.
Ten sezon to głównie walka RB vs Mercedes z lukrowaniem tego drugiego.
Pominięto sporo ważnych faktów, za to połowa sezonu to powtórki z wyścigów.
Olbrzymie rozczarowanie.
Z takim podejściem, lepiej jakby sezon piąty nie powstał.

ocenił(a) serial na 8
jack78

A dla mnie najlepszy sezon spośród wszystkich 4-rech. napisałeś "Ten sezon to głównie walka RB vs Mercedes z lukrowaniem tego drugiego." Tak Netlix skupił się na pokazaniu walki tych obu teamów, uznał że mniej istotna jest walka o parę punktów na końcu stawiki, i ja się z ich podejściem w pełni zgadzam. W zeszłym sezonie o ile dobrze pamiętam, a mogę pamiętać słabo bo rok temu oglądałem S3, Hamilton chyba zapewnił sobie mistrzostwo jakoś w połowie, więc Netlix mógł resztę czasu poświecić na różne inne watki, a tym sezonie walka trwała do ostatniego wyścigu, i dlatego skupili się na tym. Nie jestem fanem F1, nigdy tego nie oglądałem i nie zamierzam, i dla kogoś nie zaznajomionego z tym światem jak ja czwarty sezon jest bardzo dobry. Niestety wszystkich zadowolić się nie da, zawsze ktoś się będzie lepiej bawił kosztem kogoś, w tym przypadku casual nad fanem F1.

ocenił(a) serial na 1
D3Mania

problem polega na tym że narracja jest naciągnięta jak plandeka na żuku i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

„ Nie jestem fanem F1, nigdy tego nie oglądałem i nie zamierzam(…)” - i właśnie dlatego nie zrozumiesz nigdy dlaczego ten sezon (4) jest totalną szmirą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones