PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817228}
7,7 2 396
ocen
7,7 10 1 2396
7,8 12
ocen krytyków
Fosse Verdon
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Już dawno nie widziałam tak dobrze opowiedzianej historii opartej na faktach, oglądając ten serial można wczuć się w rolę każdego z bohaterów. Ponadto dla miłośników musicali to sama przyjemność dla oczu i możliwość zrozumienia, iż ta praca to wiele wyzwań i bolesnych chwil. Polecam!

Serialowi naprawdę trudno cokolwiek zarzucić. Wszystko jest dopracowane do skrajnej perfekcji, bohaterów nie "ugrzeczniono" na siłę. Fajnie było zobaczyć kulisy powstania "Kabaretu". W ogóle muzyka i te wszystkie próby bardziej przyciągały moją uwagę...
Ale tak szczerze odpuściłem w połowie 4go odcinka. 1szy...

Świetny serial!

ocenił(a) serial na 8

Polecam!

Czapki z głów - rewelacyjnie opowiedziany! Rockwell i Williams zagrali fenomenalnie - takiej chemii między aktorami nie widziałam na ekranie już dawno. Na uwagę zasługuje też świetny montaż. Życie Boba to gotowy scenariusz na film, co zresztą udowodnił tworząc 'All That Jazz'.
Pozycja obowiązkowa dla każdego fana,...

więcej

https://naekranie.pl/aktualnosci/bedzie-serial-o-legendach-broadwayu-w-obsadzie- oscarowi-aktorzy-3373771

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 7

początki obiecujące, milutko, iż twórcy montują te drobinki trochę pod fossego, do pełnego sukcesu zabraknie trzech rzeczy: formana, alexandra i kraszewskiego..

?

Hej! Czy jak ledwo przetrwałam pierwszy odcinek, to warto oglądać dalej? Pytam, ponieważ ciężko mi kiedyś było przejść przez "Wikingów", a jednak było warto! A na przykład serial na który długo czekałam, "Vinyl" zagłębiał się dalej w uzależniania głównego bohatera niż muzykę, więc mogłam zrezygnować.

W...

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Zwiastun wspaniały i obiecuje wspaniały serial.
A jaka chemia między głównymi aktorami.:)
Czekam z niecierpliwością:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones