serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Frasier

1993 - 2004
24 min.
6,7 5 908
ocen
6,7 10 1 5908
Rozwiedziony psychiatra radiowy Frasier Crane powraca do swojego rodzinnego miasta - Seattle, gdzie zamieszkuje w apartamentowcu wraz z ojcem Martinem i jego opiekunką Daphne. więcej mniej
Frasier zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył 3 nagrody Złoty Glob, 62 inne nagrody oraz 145 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Bostoński psychiatra, Frasier Crane (Kelsey Grammer), na nowo układa sobie życie w Seattle. Teraz jest pracownikiem popularnej stacji radiowej, gdzie prowadzi własną audycję, dzieląc się swoją rozległą wiedzą ze słuchaczami. Mieszka razem z ojcem, emerytowanym policjantem (John Mahoney), jego opiekunką, Daphne (Jane Leeves), oraz psem, co doprowadza do wielu zabawnych sytuacji.

studio
Grub Street Productions / Paramount Network Television Productions / Paramount Television
tytuł oryg.
Frasier
inne tytuły
Początkowo w postać Rozalindy Doyle miała wcielić się Lisa Kudrow, jednak została zastąpiona przez Peri Gilpin.
Początkowo w roli Daphne miała występować Lisa Maxwell, jednak różnica zdań między nią, a producentami spowodowała zastąpienie jej.
Początkowo, przed kręceniem serialu planowano, że postać Frasiera Crane'a będzie jedynakiem. Ale jeden z producentów zauważył na przesłuchaniu, że aktor David Hyde Pierce jest bardzo podobny do Kelseya Grammera. W ten sposób Frasier zyskał brata Nilesa.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych