Fundacja (2021)
Fundacja: Sezon 2 Fundacja Sezon 2, Odcinek 7
Odcinek Fundacja (2021)

Potrzebna śmierć

A Necessary Death 53m
7,1 166
ocen
7,1 10 1 166
Fundacja
powrót do forum s2e7

Twórcy w drugim sezonie dodali masę nowych wątków które są bardziej słabe od tych fundacji z pierwszego sezonu dodatkowo psując najciekawszy wątek imperatorów. Wielka szkoda bo liczyłem że ten serial może być dobry po nienajgorszym sezonie pierwszym.

Po_Prostu_Chazar

Wg mnie 7 odcinek 2 sezonu byl ciekawy.

ocenił(a) serial na 8
cameronphilips

Uważam podobnie. Bardzo dobry odcinek.

ocenił(a) serial na 5
Po_Prostu_Chazar

Ten akurat odcinek nie był zły. Mam wrażenie że im mniej pościgów, strzelanek i zamachów tym mniej niedorzeczności. Wątek dynastii genetycznej i tak musi się skończyć. Rola imperium w dziejach Fundacji będzie coraz mniejsza. W to miejsce wejdzie Muł. Aczkolwiek byłoby miło gdyby Lee Pace stroił olimpijskie pozy na Neotrantorze.

ocenił(a) serial na 6
Po_Prostu_Chazar

Z utęsknieniem czekam na koniec tego serialu, nigdy wiecej S-F.

ocenił(a) serial na 9
damianczypek

To sobie jeszcze poczekasz. Będzie jeszcze nie jeden sezon

ocenił(a) serial na 6
Berserko

Nic z tego, kończę na tym sezonie. Po prostu mi się nie podoba, ale zawsze kończę sezony, które zaczynam.

ocenił(a) serial na 9
damianczypek

Mnie też wiele rzeczy denerwuje w tym sezonie ale z braku laku jako fan S-F wiem ze nic lepszego mnie w tym temacie w ciągu najbliższych lat nie czeka. Oglądam dla imperatora i epickich widoków. Sceny akcji i pedalskie zagrywki zwyczajnie przewijam

ocenił(a) serial na 5
damianczypek

Spokojnie. Poczekajmy na zmartwychwstanie Seldona i ujawnienie jego natury (której nie wiedzieć czemu nikt się nie domyśla).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones