PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834428}

Gangi Londynu

Gangs of London
7,6 3 363
oceny
7,6 10 1 3363
8,0 3
oceny krytyków
Gangi Londynu
powrót do forum serialu Gangi Londynu

Niestety jest tylko nieźle ,świetny pomysł wyjściowy dobre sekwencje walk a nawet jak w 5 odcinku doskonałe i to na tyle. Dziury w scenariuszu ,dłużyzny,nijacy bohaterowie i przede wszystkim słaba reżyseria. Gareth Evans pokazuje że oprócz sekwencji walk nie potrafi prowadzić aktorów. Scenariusz nie angażuje nie budzi emocji a to dla serialu o takiej tematyce jest zabójcze, Tylko 6/10 a miało być tak pięknie.

ocenił(a) serial na 10
rael_76

Mam inne zdanie, bohaterzy interesujący, do reżyserii i scenariusza też nie mam zarzutów. Dla mnie najlepszy serial od dawna.

ocenił(a) serial na 5
rael_76

Podobne odczucia. W scenach akcji ślepe naśladowanie Tarantino, Ritchiego, Baya, czy nawet filmów kung fu, ale nie trzymają konwencji serialu gangsterskiego. Bo oni robili to z lekkim przymrużeniem oka. Tu mamy śmiertelnie poważne dialogi, patos i niby wielowątkową intrygę. Ale scenariusz zawodzi, decyzje bohaterów niekonsekwentne i nielogiczne. A szkoda, bo montaż, obsada, zdjęcia, lokacje na wysokim poziomie.

rael_76

Zgadzam sięz Tobą. Jestem po pierwszym odcinku. Początek, rewelka, dalek.. Już niezbyut ciekawie. Aktorzy... Sztampowaci? Jest potencjał, ale nie na kino angielskie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones