7,6 2 042
oceny
7,6 10 2042
2 001
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":3}
{"type":"film","id":834428,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Gangs+of+London-2020-834428/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Gangi Londynu
  • rael_76 ocenił(a) ten serial na: 6

    Niestety jest tylko nieźle ,świetny pomysł wyjściowy dobre sekwencje walk a nawet jak w 5 odcinku doskonałe i to na tyle. Dziury w scenariuszu ,dłużyzny,nijacy bohaterowie i przede wszystkim słaba reżyseria. Gareth Evans pokazuje że oprócz sekwencji walk nie potrafi prowadzić aktorów. Scenariusz nie angażuje nie budzi emocji a to dla serialu o takiej tematyce jest zabójcze, Tylko 6/10 a miało być tak pięknie.

  • Frost ocenił(a) ten serial na: 10

    rael_76 Mam inne zdanie, bohaterzy interesujący, do reżyserii i scenariusza też nie mam zarzutów. Dla mnie najlepszy serial od dawna.

  • Sajko_killer ocenił(a) ten serial na: 5

    rael_76 Podobne odczucia. W scenach akcji ślepe naśladowanie Tarantino, Ritchiego, Baya, czy nawet filmów kung fu, ale nie trzymają konwencji serialu gangsterskiego. Bo oni robili to z lekkim przymrużeniem oka. Tu mamy śmiertelnie poważne dialogi, patos i niby wielowątkową intrygę. Ale scenariusz zawodzi, decyzje bohaterów niekonsekwentne i nielogiczne. A szkoda, bo montaż, obsada, zdjęcia, lokacje na wysokim poziomie.

  • rael_76 Zgadzam sięz Tobą. Jestem po pierwszym odcinku. Początek, rewelka, dalek.. Już niezbyut ciekawie. Aktorzy... Sztampowaci? Jest potencjał, ale nie na kino angielskie.