PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789055}

Gdzieś pomiędzy

Somewhere Between
6,9 4 769
ocen
6,9 10 1 4769
Gdzieś pomiędzy
powrót do forum serialu Gdzieś pomiędzy

Prawdopodobnie najgorzej zagrana postać kobieca jaką miałem nieprzyjemność oglądać. Przypomina popisy Phoebe, kiedy czytała skrypt z Joey'em. Serial tylko i wyłącznie do kotleta i to po srogim obniżeniu wymagań

ocenił(a) serial na 6
Frujeans

słabego serialu nie widziałeś wnioskuje

marcin_lendzion

Chcesz powiedzieć, że ten jest dobry tak?

ocenił(a) serial na 6
Frujeans

Moim zdaniem tak co złego w nim niby widzisz? Moim zdaniem postać pauli jest wiarygodnie zagrana

ocenił(a) serial na 6
Frujeans

Chcesz zobaczyć źle zagraną role kobiecą obejrzyj filmy z Paris Hilton albo polskie paradokumenty/komedie albo no nie chce mi sie myśleć nad innymi przykladami ale jest mase gorszych ról kobiecych niż rola Pauli Patton tutaj

ocenił(a) serial na 6
Frujeans

spojrzałem sobie na twoje oceny jak dla ciebie
Friends From College jest lepsze niż Legion to chyba nie ma o czym dyskutować

marcin_lendzion

Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją. Lubisz ten serial, to chwała Ci za to. Nikt nie zabroni Ci mieć swojego zdania. Ja uważam, że pudełko płatków śniadaniowych zagrałoby lepiej i tyle.

Na pewno jest masa jeszcze gorszych ról kobiecych, tego nie wykluczam.

Akurat Legion i FFC oceniłem tak samo a jeżeli nie ma o czym dyskutować, to dlaczego mam już 4ty komentarz od Ciebie pod moją opinią? Nie wiem czy to zaszczyt czy wstyd, że jakiś obcy dzieciak sprawdza moje oceny w poniedziałkowe popołudnie. Polecałbym podszlifować odrobinę interpunkcję, bo boli głowa od czytania ciągu znaków i rozszyfrowywania co autor ma na myśli.

Peace out!

Frujeans

Zwracam honor, oceniłem legion na 6 a FFC na 7.

Frujeans

Święte słowa, cały sezon na jednej minie, naprawdę można było znaleźć kogoś lepszego do tej roli.
Btw, jeśli chcesz zobaczyć postać kobiecą przy której opadają ręce, to polecam "La Casa de Papel" i galaktycznie irytującą Tokio ;-)

ocenił(a) serial na 2
_Nikita_

Bo to uniwersalna mina :D
Kogoś lepszego pewnie można było znaleźć, ale na to potrzeba kasy.

Frujeans

Zgadzam się z powyższą opinią, gra, mimika tragiczna, specjalnie wszedłem na filmweb żeby sprawdzić czy tylko ja tak uważam i widzę, że nie tylko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones