PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010999}

Gen V

7,1 10 325
ocen
7,1 10 1 10325
6,8 6
ocen krytyków
Gen V
powrót do forum serialu Gen V

Żadna z nowych postaci nie wyróżniła się charyzmą ani grą aktorską. Nie muszą być od razu jak Homelander czy Rzeźnik, ale... A-train, Deep - taki poziom minimum. Młodzi aktorzy nie weszli w role. Ot, bardziej mieli charakter pustych nastolatków.

Niektóre sceny kontrowersyjne na siłę. Siusiak z Mini Mi, promowanie stosunków z kozą, flaki itp. Było to nużące, bo sprawiało wrażenie zapychacza, a nie smaczka tematycznego. Od pierwszego odcinka akcja słabo szła na przód, no ale jak miała iść szybciej, jeśli odcinki trwały właściwie po 25 minut? Pozostałe 25 to były napisy i intro.

Pierwszy pocałunek bigender i Marie - zszokował mnie. Bo wziął się z powietrza. Nie było czuć żadnej relacji, żadnej chemii zanim do tego doszło. No i główne postaci niby pozytywne, mimo że podczas balowania ćpuńskiego zabijają niewinne osoby, no ale niby pozytywne, a nie było żadnych standardów u nich. Wywalone jaką ktoś miał historię miłosną, czy nie ma wener bo się puszczał z kim popadnie. Lecimy do łóżka, ale fajniee.

Rozwój postaci blondynki - no kto by się spodziewał. Ta postać szła jak po sznurku.

Cała główna fabuła z tym lasem to odgrzewany kotlet. Dałoby się to wszystko podać tak, by wydawało się świeże, ale nie było treści w scenariuszu.

Dużo więcej minusów, ale już dobra. Totalne rozczarowanie.

sikorunien

"Pozostałe 25 minut to intro i napisy" Ty masz jakieś wyraźne problemy z poczuciem czasu. Intro? Przecież tu nie ma intra, w każdym odcinku pojawia się tylko napis "Gen V", który trwa jakieś 5 sekund. "Previously on" trwa około 3 najwyżej (liczone)  minuty a napisy końców z 4 minuty.

ocenił(a) serial na 5
KennyDeath

Weź odpal każdy odcinek od drugiego i licz ile trwa akcja od 'po genv' do 'napisy koncowe'. Srednio wychodziło po 25 min.

U mnie w wideo 45 minutowych były różne rzeczy z przodu i z tyłu, reklama innego, previously, intro, i zajęły prawie tyle miejsca co sama akcja właściwa

sikorunien

Ty jednak masz jakieś zaburzenia czasu :D tak się składa że odcinek 2 z CAŁĄ WŁAŚCIWĄ TREŚCIĄ, BEZ ŻADNYCH PRZERW, NAPISÓW I RESZTY trwa 43 minuty (dopiero co sprawdzone żeby się upewnić). Napisy na końcu dobijają do 49. Nie wiem skąd oglądasz i gdzie oglądasz, jak pocięte, ale ja na pewno żadnej rozszerzonej wersji nie mam, bo oglądam na amazonie. Na Amazonie tyle właśnie trwa.

KennyDeath

Dodatkowo nie można liczyć po "Gen V" bo przed napisem zawsze jest treść odcinka początek, zresztą same "Gen v" trwa dosłownie kika sekund. Odcinek 3 treść - Mamy nawet więcej - 45 MINUT! Napisy na końcu dobijają do 50 :) najkrótszy z tego wszystkiego odcinek 8 ma treści 32-33 minuty, a napisy dobijają do 38-39. Proszę, obaliłem twoje wywody prostym sprawdzeniem na Amazonie nie licząc napisów, czy previously on. Dosłownie przy żadnym nie wychodzi "średnio 25 minut", naucz się może liczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones