PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420557}

Geneza

Génesis, en la mente del asesino
7,8 785
ocen
7,8 10 1 785
Geneza
powrót do forum serialu Geneza

Czy ktoś wie co się stało z Lolą Casado w serialu?

reneskarb

właśnie.. szkoda, że ten wątek nie został wyjaśniony w serialu.. przez Lolę zaczęłam się interesować bardziej kulturą hiszpańską ;) i wszystkie filmy, w których gra, sobie ściągam - bo jak dla mnie gra ok ;)

san_5

Nie ogladam tego serialu ale czsem widuje zapowiedzi czy tem serial troche przypomina CSI bo mialem takie wrazenie.

ocenił(a) serial na 8
kinoman85

Ja tu nie widzę podobieństwa do CSI, natomiast do "Criminal minds" jak najbardziej

nuria_2

w 2 seri lola znika
aktualnie w tv jest walsnie 2 seria i ocinki 1 i 2 Secuestro

ocenił(a) serial na 7
fishbonka

Właśnie a mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego zniknęła, bo oglądając wczorajszy odcinek nie mogłam wywnioskować dlaczego, a przegapiłam dwa wcześniejsze, czy dużo mnie ominęło. Dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 8
RiDka

Veronica Sanchez, która grała Lole najpewniej odeszła. Można się ięc po łatwo domyslić już w pierwszym odcinku 2 sezonu,że Lola odeszła zpracy, bo dostała inną propozyje, miała dość ogladania brutalnośći, sami sobie domówcie.

nuria_2

Najprawdopodobniej to pierwsze. Choć nie wiem nic na temat jej życia prywatnego.

ocenił(a) serial na 9
reneskarb

Oprócz Loli zniknęła też Fatima dlaczego????

ocenił(a) serial na 10
reneskarb

Zobowiązania filmowe spowodowały, że Veronica Sanchez najpierw zniknęła z obsady Rodziny Serrano, najpopularniejszego serialu w historii hiszpańskiej telewizji, a potem zrezygnowała z udziału w dalszych odcinkach Genezy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones