PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810131}

Ghul

Ghoul
6,3 1 237
ocen
6,3 10 1 1237
Ghul
powrót do forum serialu Ghul

https://popkulturysci.pl/serial-ghul-netflix/

pogodno_2

Start: 24 sierpnia-Netflix.

pogodno_2

3 odcinki z napisami na Fili, biorę za oglądanie....

syylwiczka1985

szału nie ma, dupy nie urywa...sceny z Ghulem jedynie dobre...

syylwiczka1985

Hmmm, czekałam na pierwsze opinie, przyznaję. Tym bardziej, że konkurencja nie śpi i zaczyna się, wraz z jesienią, robić coraz gęściej od seriali ;)

pogodno_2

no ja niestety nie mam czasu na wszystkie seriale tego świata, ale z tych co oglądam obecnie to Preacher, Ostre przedmioty, Hidden, Castle Rock i czekam na finałowy sezon Gry o Tron.

syylwiczka1985

Ja podobnie, coraz częściej muszę mówić "dziękuję" produkcjom, na które nie dokupię sobie kilku godzin ekstra ;) Za chwilę wraca "Ozark", ruszył drugi sezon "Mr Mercedes", a bieżących jest kilka. Ech, skomplikowane jest życie fanów seriali. A jeszcze, dla higieny psychicznej i równowagi, jakiś film trzeba obejrzeć ;)

syylwiczka1985

a ja czekam na finał ale nie serialu tylko książki bo serial.... dobry ale nie oddaje to co w książce echhh

ocenił(a) serial na 7
syylwiczka1985

Biedaczko Cebulaczko, nawet na abonament cię nie stać XDDDD

Barry_Ultimate

no nie... dorzucisz trochę?

pogodno_2

Czytałem recenzję-opinię, i jakoś średnio wg. niej ten miniserial wypadł... https://www.ppe.pl/publicystyka/4367/ghul-recenzja-miniserialu-doby-pomysl-na-ho rror-gorsze-wykonanie.html

Montago

To chyba kolejna taka opinia, że-mówiąc delikatnie-mogło być lepiej. Ja jeszcze nie widziałam, ale obawiam się, że teraz- marne szanse ;)

pogodno_2

Znajomy dziś z dziewczyną będzie oglądał, a jego opinie są dość wiarygodne jeśli chodzi o produkcje typu horror czy SF.
Jak da choć 5, to znaczy że można obejrzeć bez większego problemu, tym bardziej że to tylko 3 odc.
Napiszę potem jak to ocenili...

Montago

Będę wdzięczna ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

Wg mnie nie jest zły. Można obejrzeć. Super się sprawdza jako odmóżdżacz. Jedynie szkoda, że mało Ghula w Ghulu. Ale dla mnie i tak nie jest to jakaś strata czasu.

czlowiekfrank

Hmm. Fanką odmóżdżaczy nie jestem, wiec chyba w Ghulu pogodno_2 nie będzie w ogóle ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

Spoko, w każdym razie jak ktoś poszukuje fajnego niezobowiązującego króciutkiego serialu horrorowego z fajną atmosferą, to jak najbardziej polecam ;)

czlowiekfrank

To chyba zaczekam jak się szybko zacznie robić ciemno i wtedy zaryzykuję ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

Wtedy jak najbardziej polecam ;)

czlowiekfrank

W takim razie, tym bardziej, tak własnie zrobię ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

Super ;)

Montago

I jak ocenił znajomy? :)

buterfly

Znajoma para (real) na 7 , znajomi Filmwebowi podobnie - 3x6 i 4x7 ;)

Montago

Czuje że dodam do obejrzenia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones