"Rush" jest pełnym akcji serialem ukazującym życie specjalnej jednostki policji. Członkowie "Grupy Taktycznej Reakcji" mają za zadanie nie tyle łapać przestępców, co nie dopuścić ich do dokonania zbrodni. Codziennie przyjdzie im stawiać czoło niebezpieczeństwom, które czyhają na ulicach Australii.
Zastanawiam się dlaczego zakończyli serial w takim momencie. Czy ktokolwiek wie czy w jakiś sposób chcą nakręcić 5 sezon? SPOILER--> W końcu ani nie było wyjaśnione co z tą drugą bombą się stało, ani wątek z Shannon, czy ten jej kolega-policjant co ja zgwałcił poniósł konsekwencje? No jak można w takim momencie kończyć...
więcej