PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780698}
5,0 1 068
ocen
5,0 10 1 1068
Gliniarze
powrót do forum serialu Gliniarze

Ulubiony detektyw

użytkownik usunięty

Macie swoich ulubieńców bo ja uwlebiam Olgierda zwłaszcza ostatnio mnie rozbawiło ta akcja z Nataszą i rozbawienie Zarębskiego na Oluś + romantyczny wątek Olgierd i Maji .

Czy ulubionych to nie wiem, mnie denerwuje Krystian i ten Kuba.

użytkownik usunięty
Valenciaa

Krystian ma pewnie traumę po urazową po wybuchu starej komendy .A Kuba cóż dowiemy się za niedługo przecież nasza polska Abby ma jego laptopa.
Ciekawe wogóle kto tu filtrował tą stronę iż nie ma żadnych wiadomości kto gra itd.Inne seriale są na chama zapytane na forum wieściami ,a tu nawet pożądnego plaktu ,opisu serialu dosłownie pusto.

"Polska Abby" też dobra :D Czytanie z ruchu warg z monitoringu i te sprawy. :D

ocenił(a) serial na 9

Moimi ulubieńcami są: Natalia, Krzysiek, Stefan oraz co ciekawe Łucja. Wiem że ta ostatnia postać jest typową zołzą, jednak ona w odcinkach: 140 (pod koniec) i 147 się ładnie ubrała pokazując swoje ładne nogi xd. I na dodatek podobały mi się niektóre jej teksty.

użytkownik usunięty
marek1996_filmweb

Ale w terenie łucja ostatnio dała ciała bo miała niezłego cykora ,gdyby nie Krycha to marny los jej .

Ja lubię najbardziej Krystiana i Olgierda.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

To dość dobry team tylko Krycha musi pić meliskę na agresję

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Olgied to marna podróbka Despera. Zresztą cały ten serialik wygląda na Pitbulla dla ubogich.

No serial jest słaby ale czasami moźna obejrzeć.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

A ty czemu ukrywasz się za postacią z gry lub może innego kitowego dziadostwa pan A. Krygier jest bardzo sympatyczną osobą więc nie obrażaj go.

użytkownik usunięty

GTA III to nie kiczowate dziadostwo tylko absolutny klasyk w przeciwieństwie do tej polsatowej kloaki.

użytkownik usunięty

Grand Theft Auto III to właśnie tanie dziadostwo raz zagrałam i żałowałam mojego życia na tą grę .

ocenił(a) serial na 9

Zapomniałem jeszcze napisać, że fajny jeszcze jest Kuba Roguz. Od samego początku tzn. od odcinka nr. 112 go polubiłem.

użytkownik usunięty
marek1996_filmweb

I tak nic nie zastąpi Gebelsa, Metyla, Despero, Nielata i Igora. Nawet ten pseudoaktorzyna, który na instagramie kreuje się na niewiadomo jakiego macho.

A z drugiego planu to najbardziej lubię.

Tą czarną co odczytuje coś.. z monitoringu oraz tego brodatego analityka taki przy kości oraz tą blond szefową (niezła lala).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones