PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733514}

Glitch

6,6 6 849
ocen
6,6 10 1 6849
Glitch
powrót do forum serialu Glitch

Zderzenie światów

ocenił(a) serial na 7

Czy tylko mi nie pasuje, że Ci sprzed 100-200 lat tak świetnie się od razu odnajdują w zupełnie innej rzeczywistości? No, może jedynie Paddy momentami psioczy na wynalazki. Rozumiem, że nie ma tym skupili się scenarzyści, ale jednak bariera powinna być moim zdaniem bardziej widoczna.

ocenił(a) serial na 9
diartemis

Też zauważyłam. I w ogóle świetnie się dogadują ze współczesnymi ludźmi. Scenarzyści nie zadbali tu o szczegóły.

ocenił(a) serial na 8
diartemis

Tak to jest ważny detal,którego wręcz nie da się pominąć... ktoś umarł 100 lat temu a reaguję na komórkę jak na chrabąszcza na sukience, małe wow i zajmuję się czymś dalej. Mało przekonywające i to im się nie udało od razu przypomina się końcowa scena z filmu "Osada" gdzie w głowie zostaję dużo pytań bez odpowiedzi, i reakcja bohaterki na przejeżdżający samochód fenomenalna. A tu właśnie zabrakło takich rzeczy, jednak film, fabuła, serial bardzo mi się podobał. Ostateczna ocena 8 i do ulu ;)

ocenił(a) serial na 7
diartemis

Zgadzam się i mnie to wpienia ale serial fajny

diartemis

Dokładnie. To samo chciałem napisać. Lekko wkurzające bo serial sam w sobie bardzo bardzo.

diartemis

bez przesady
automobile, telefony i aparaty foto istniały wtedy, aczkolwiek nie w takiej ilości i nie tak poręcznej formie
na języku angielskim ze wskazaniem na australiską wymowę się nie znam więc nie wiem jak to wypada
jak chcesz więcej takich różnic to był serial https://www.filmweb.pl/serial/Je%C5%BAdziec+bez+g%C5%82owy-2013-661974

ocenił(a) serial na 7
diartemis

A ja bym się aż tak nie czepiał. Wszyscy ożywieni mieli problemy z pamięcią, nie wiedzieli jak się nazywają ani kim są, ani gdzie są. Przy takich zaburzeniach pamięci wszystko wydawało się nowe. Fajnie było też pokazane w przypadku nieumarłych, że nie potrafili korzystać z rzeczy - tu ktoś zapomniał jak się trzyma kubek, ktoś inny nie znał swojego ulubionego piwa. Skoro kubek jest dziwny, to i cały świat. Dlatego mnie to aż tak nie gryzło - Obstawiam, że jeden smartfon czy telewizor w tę czy w tamtą raczej nie zrobiłby na nich wrażenia. Natomiast postaci zostały w swoich epokach mentalnie i myślą, zachowują się tak jak wtedy.

ocenił(a) serial na 4
diartemis

Niby mało pamiętają z tego co było przed śmiercią, z czasem wracają wspomnienia ale mimo to powinno być większe zdziwienie na otaczające ich współczesne wynalazki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones