Długo się do niego zabierałam, ale teraz strasznie tego żałuję. Głównym powodem była postać Shina, po obejrzeniu kilku początkowych odcinków Hana Yori Dango miałam serdecznie dość pana Matsumo ale w "Gokusen" to jedna z moich ukochanych postaci. Scena, kiedy śmiał się ze stroju Yankumi, by po chwili pokazać swojego...
więcejHEH moim zdaniem jeden z lepszych aktorów w serialu, gagi z jego udziałem poprostu mnie zrzucały z krzesła ^^
Scena gdy przekazywał Yankumi że Ijuin chce z nią sie umówić poprostu mnie powaliła, za każdym razem gdy to oglądam to poprostu leje ze śmiechu:D.
A tak w ogóle to świetny serial właśnie skończyłem pierwszą...