PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786959}

Good Girls

7,4 14 227
ocen
7,4 10 1 14227
Good Girls
powrót do forum serialu Good Girls

Serial jest dobry tak jak jego tytuł. Ale humor już nie. Okazuje się że dobry pomysł to za mało. Nie polecam.

ocenił(a) serial na 7
dani22ci

Po obejrzeniu 3 odcinków, nie zgadzam się. Aktorki są przezabawne, szczególnie ciemnoskora. Scena jak musiała sprzątać u starszej Pani rasistki komiczna. Humor kwestia gustu :)

tyler Du

Nie widzę w tej scenie nic śmiesznego. Rasizm to raczej nie powinien być temat do żartów. Chyba ze to serial dla zwyrodnialców. Słaba produkcja.

dani22ci

Humor i świetne teksty to główne atuty tego serialu:)

malwunia

Humor kiepski. teksty żenujące. Brak przekazu..puste dzieło.

ocenił(a) serial na 4
dani22ci

zgadzam się, humor i świetne teksty? to mogę powiedzieć tylko o Desperate Housewives...

typisb

Zgadzam się.

użytkownik usunięty
typisb

Desperate się nawet nie umywają:D zresztą, to zupełnie dwie różne koncepcje na humor.

ocenił(a) serial na 7
dani22ci

Zgoda, przeczytalam pozytywna opinie, ale serial wcale nie taki dobry.

angelica

Zgadzam się.

ocenił(a) serial na 8
dani22ci

na szczescie gust jest jak dupa - kazdy ma swoj :D Bardzo dobry serial imho :)

sobanek

Dokładnie. I dlatego niektórzy nawet wys....ć się nie umieją. Słaby serial....

dani22ci

Sama fabuła niezła, gra aktorska przyzwoita. Pewne wątki na siłę i naciągane. Mnie osobiście wkutwia, ale tak na potęgę zasmarkana poprawność polityczna... konieczna w tym serialu była gruba murzynka, agent gej, transpłciowa córka/syn (później wiemy, że czuje się synem)... ani odrobinę nie popycha to fabuły do przodu a stanowi jakiś durny zapychacz tła. Coraz częściej spotyka się ten schemat w filmach i serialach. Ja bym ocenił serial na 7. Sugerowany przez Ciebie zobaczę, ale jak skończę ten, bo znam DH, ale nie oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones