PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024199}
6,3 8 372
oceny
6,3 10 1 8372
5,2 8
ocen krytyków
Griselda
powrót do forum serialu Griselda

Sofia Vergara jest bardzo dobrym wyborem do tej roli, a jej uroda w skali od 0 do 10 jest 15. Ale nie mogę się powstrzymać, fun fact - zobaczcie sobie teraz jak wyglądała prawdziwa Griselda Blanco :)

ocenił(a) serial na 1
OnceUponTimeInAmerica

Prosze Cię. .... Mam nadzieję, że robisz sobie jaja. Po tych operacjach plastycznych wygląda jak Joker po wizycie u najgorszego chirurga palstycznego w Gotham City.

OnceUponTimeInAmerica

Mówisz o późniejszych zdjęciach Blanco. Zobacz sobie jak wyglądała będąc młodsza. https://latintrends.com/the-legend-of-griselda-blanco-la-madrina/

ocenił(a) serial na 7
Ivelise

Komentarz do Twojego linku: to zdjęcie na górze z prawej to nie Griselda Blanco, tylko Virginia Vallejo (dziennikarka, kochanka Pablo Escobara).

martuczak

Ale po lewej już tak. Sofia jest podobna.

Ivelise

nieprawda po lewej to Angela Sanclemente :) coś słaby risercz zrobiłeś

miko1980

Zrobiłaś jeśli już. Wszędzie podają to zdjęcie jako zdjęcie młodej Griseldy więc…

Ivelise

No niestety ale nie masz racji. Po wpisaniu w google "young griselda blanco" masz zupełnie inne zdjęcia. Te fałszywie podane są na X i jeszcze jakiejś jednej mało znanej stronce (latintrends czy cos w ten deseń), a reszta pokazuje zupełne co innego

ocenił(a) serial na 4
miko1980

Faktycznie. Griselda miała dość kwadratową twarz z charakterystyczną linią na brodzie/podbródku, coś w rodzaju przedziałka tworzącego "dwa połdupki". Nawet jak była młoda i twarz miała ładniejszą, bardziej owalną, to ta linia brody i tak była widoczna i był to jej znak rozpoznawczy. Tu link: https://www.hellomagazine.com/film/512102/inside-the-chilling-life-of-griselda-b lanco-black-widow-portrayed-by-sofia-vergara-netflix-show/

ocenił(a) serial na 7
Ivelise

Komentarz do Twojego linka: Na prawym zdjęciu na górze to nie Griselda Blanco, tylko Virginia Vallejo (dziennikarka, kochanka Pablo Escobara).

ocenił(a) serial na 7
Ivelise

Dokładnie, dobrze dobrali aktorkę.

artusik

bzdura, na żadnym ze zdjęc od Ivelise nie ma Blanco tylko dwie zupełnie inne kobiety :)

ocenił(a) serial na 4
miko1980

Podbijam. Jako wzorzec przyjęłam zdjęcia z archiwów stanowych. Po linii brody można rozpoznać ją bez pudła..

Ivelise

Boże, co się z wiekiem robi z tych bab...

eltoro10000

Boze, co sie z wiekiem robi z tych facetow.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
OnceUponTimeInAmerica

Znajdz jej zdjęcia gdy była młodsza. Zobaczysz, że dużo się nie pomylili :)

ocenił(a) serial na 4
artusik

Tu masz je obie, myślisz, że podobne?..https://www.hellomagazine.com/film/512102/inside-the-chilling-life-of- griselda-blanco-black-widow-portrayed-by-sofia-vergara-netflix-show/

OnceUponTimeInAmerica

Aż poszukałem zdjęcia i omal się piwem nie oblałem AAAAHAHAHAHAHAA LEŻĘ ! Oaj tam oja tam potwór nie potwór ...loL!

ocenił(a) serial na 7
OnceUponTimeInAmerica

Wstydziłeś się wprost napisać, że jesteś gerontofilem, ale jednak bardzo chciałeś to zrobić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones